Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vak lehet a kiskutyám?

Vak lehet a kiskutyám?

Figyelt kérdés
Szóval 2 hetes volt vasárnap.és a szemei nyitva vannak de olyan kékek.tiszta kékek.nem nagyon reagáll semmire sem.még járni sem bír mert olyan kövér.egyke kutya.4 született de csak ez élte túl.Első gyerekei az anyjának.egy kis fekete keverék.
2014. márc. 4. 15:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2 hetes kutyának még csak nyitva van a szemrés, de majd most kezd a látása élesedni.
2014. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
félek hogy nem fog látni
2014. márc. 4. 15:40
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
minden kölyök kutyának, kék a szeme eleinte
2014. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Na, Te is nagyon sokat tudhatsz a tenyésztésről! A kölykök 2 hetes korukban nyitják ki a szemüket, ezután fokozatosan kezdenek el látni. Előszőr minden kölyökkutyának olyan a szeme, de fokozatosan "kiszépül". Ha továbbra sem lát vidd el állatorvoshoz!
2014. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

"Te is nagyon sokat tudhatsz a tenyésztésről!"

"egy kis fekete keverék."

Ezt nem szokták tenyésztésnek hívni. :D

2014. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen.. enyit a GYK-s kockákrol.. akik a kérdéseket nézik egésznap
2014. márc. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Jól van na, akkor szaporításról. :D
2014. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
10%
Ugy beszélsz mintha a szaporitást tanitani kellene.. :D.. a szaporitáshoz nem kell tanulni..:D
2014. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 sippara ***** válasza:
77%

Rákerestem google-ben a "kölyök kutya fejlődés" kifejezésre, és nagyjából másfél perc alatt megtudtam a választ a kérdésedre, amit közel egy órája tettél fel... áhh, hagyjuk.


Kérdés: Milyen érzés kinyírni 3 kölyökkutyát?

2014. márc. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha szeretnéd tudni 3 halva született.Egy kis fekete kutya mellesleg amit az ÚTCÁRÓL fogadtam be.És egyszer kiszabadult a kert alá ahol egy nagy kuvasszal párosodtak.énse szerettem volna.a másik 3 kolyke túl nagy volt.ígyis azt hittem hogy belefog halni a szülésbe.Mellesleg van még 1 nagy kutyam amit a MENHELYRŐL hozam.utána mond rám hogy ölöm a kiskutyákat te retardált beképzelt stb
2014. márc. 4. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!