Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Cesar Millan videóról? Mi történt valójában?

Figyelt kérdés

Lehet,volt már a kérdések közt,bár végig néztem párat és nem találtam. Nem igazán értem a kutya reakcióját,ezért kérem a véleményeteket,hátha ti el tudjátok nekem mondani,mi is történt.


https://www.youtube.com/watch?v=nJyPPbZxyXw&feature=youtube_..


2014. márc. 4. 20:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ezt benézte, elnézte a jeleket, nem vette figyelembe, de legalább az eset tuti visszahúzta a földre, biztos elgondolkodott utána, hogy kicsit visszavegyen az arcából. Mondom ezt úgy, hogy tisztelem az embert és a munkásságát.
2014. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
91%

Valamelyik ilyen harapásos balhé után mondta, hogy örül az ilyeneknek, mert ezek akadályozzák meg, hogy elszálljon az agya :) Sosem a kutyát hülyézi le, hanem elismeri, hogy hibázott.

Szerintem amúgy már a legelején elrontotta, még mondja is, hogy a kutya bizonytalan, nem pedig megadó, ő pedig ezt az állapotot jutalmazta a kajával. Ezek után semmin nem kell meglepődni. Aztán meg nem figyelt eléggé a kutyára, mert megszokta, hogy neki úgy rendesen be szoktak hódolni. Ellazáskodta, előfordul, meg is kapta érte a magáét :)

2014. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
jah meg van még egy amit nem merevítettek ki, még mielőtt a kutya lefeküdne (amikor előszőr elzavarja a kajától 34-35. másodpercnél), cesar nem 100%ig tartja a pozicióját volt egy 2 ici pici hátra mozgása amit a kutya biztos bizonytalanságnak érzékelt ha ez nem lett volna lehet később nem harapta volna meg
2014. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Firestorm ***** válasza:
100%

Ebbe ne menjünk bele,hogy a kutyát miért nem hagyják enni és jogosan védi az ételt.

Talán azért,mert nem Ő a falkavezér,hanem az ember.Tegyük fel adott egy kisgyerek és egy ételt védelmező kutya.Ha a kutya talál a kertben valami ehetőt,akár olyat amit ő maga ásott el és a gyerek kimegy a kertbe a kutyához,akkor a kutya neki ront?Normális dolog lenne?Több,mint valószínű,hogyha az én kutyám csinálná ezt kapna egy hatalmas sallert (annak ellenére,hogy nem ütöm a kutyát).Én adom neki az ételt és én is szabom meg mikor volt elég.Én vagyok a főnök és nem ő.

2014. márc. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
itt van kielemezve: [link]
2014. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
belinkeltem ugyanezt. :) Jól elcsesztem, bocs.
2014. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

"elismeri, hogy hibázott"

Bele teszek egy töltényt a tárba.A tenyeremet a cső elé teszem és elkezdem húzogatni a ravaszt.Nem az a kérdés,hogy meglövöm-e a kezem,mert biztos hogy meglövöm,hanem az,hogy mikor.Úgy csinál,mintha befolyásolni tudna valamit,amit nem lehet.Persze nem sikerül neki.Ez ciki és jön a mellébeszélés,hogy "hibáztam" csak azért,mert fenn kell tartani a látszatot,hogy Ő igenis elkerülhette volna a történteket.Igen.Nem kellett volna bszogatni a kutyát.És még jól is jön ha néha megsérül,mert attól pont úgy néz ki,mintha nehéz lenne a munkája,pedig ez nem munka,csak idióta bohóckodás.Bejelentkezhetne akár úgy is,hogy: -Hi I'm Johnny Knoxville and welcome to Jackass.

2014. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

Hogyhogy mikor volt elég? :D A legtöbben szerintem kimérve adjuk a kutyának a kaját, annyit kap amennyit megehet. Komolyan nemértem, minek azon élvezkedni, hogy "namostakkor kiveszem a szájából" meg "elveszem előle hahaha milyen főnök vagyok én"... Meg állok felette, és fenyegetően nyúlkálok, amikor enne.


Gyerekkorom óta van kutyám/kutyáink, soha eszünkbe nem jutott a kajával ilyen módon bohóckodni nekik, és nem, nem haraptak meg mikor kisgyerek voltam sem... bár igaz, eszembe nem jutott soha a szájába mászni, vagy azt gondolni, hogy minden ösztönére nyugodtan rátaposhatok, ettől leszek én a főnök. Elvégre ő "csak" egy kutya. Ha valaki ennyire "alábecsüli" illetve nem tiszteli a saját állatát, az miért csodálkozik, ha az eb hasonlóan reagál?


Szerintem ettől lehet valamivel ügyesebben is kutyát nevelni, elnézést ha megsértettem valakit.


És hogy mi történt valójában: megnézhettük, hová vezet az önhittség. És ezt a "figurát" utánozzák ennyien... bár jó gondolatai is vannak bőven, azt meg kell hagyni.

2014. márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Akiteki ***** válasza:
100%
Biztosan a filmben látott kutya gazdái is úgy gondolták, hogy a kutya csak védje az ételét, mert az a dolga. Meg is lett az eredménye.
2014. márc. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze, védje a kutya az ételét, tök normális. Az külön jó, ha egy 50 kilós rotiról vagy kaukázusiról van szó, aztán megszületik a gyerek, rájönnek, hogy ' kutya hülye', mert rámorgott a gyerekre, úgyhogy el kell altatni. A gyepmesteri telepen épp van nálunk egy egy éves pit bull, a héten altatják, azt hiszem, mert megharapta a gazdáját evés közben. Ja, hogy előtte méteres láncon volt tartva, nevelés, mozgatás nulla, az már senkit nem érdekel. A kutya a hülye nyilván...
2014. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!