Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Cesar Millan videóról? Mi történt valójában?

Figyelt kérdés

Lehet,volt már a kérdések közt,bár végig néztem párat és nem találtam. Nem igazán értem a kutya reakcióját,ezért kérem a véleményeteket,hátha ti el tudjátok nekem mondani,mi is történt.


https://www.youtube.com/watch?v=nJyPPbZxyXw&feature=youtube_..


2014. márc. 4. 20:43
1 2 3
 21/30 Firestorm ***** válasza:
88%

Valóban sokan kimérve adják,de akkor sem fogom eltűrni,hogy a saját kutyám rám morogjon.

Ez annak a jele,hogy a kutya nem hogy falkavezérnek nem tekint,de még csak nem is bízik bennem,hogy félti az ételét.

Maximum azok a kutyák félthetik a kaját,akik éheznek illetve éheztetve voltak.

Egy falkában az alárendelt farkas mikor morogna oda az alfának?Sőt az omega eszik utoljára általában.

2014. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk a farkas falka pont hülye példa volt mert ha az omegának jut végre egy darab hús azt ő is megvédi :)
2014. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Firestorm ***** válasza:
100%
Hát az alfával szemben nem hiszem,hogy védené,maximum azoktól akik az alfa alatt helyezkednek el.
2014. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
ha a kaját megszerzi akkor az az övé és kész... amikor az omega eszik akkor az alfa már felálni nem tud kb :D úgyhogy nem fog oda menni hogy basztassa evés közbe. De ha oda menne akkor az alfától is bevédené.. farkasonál ez normális épp ezért nem szórakoznak egymással evés közben.
2014. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem farkasokról van szó, hanem kutyákról. Ki nem látott még olyat, hogy két kutya két külön tálból eszik, a dominánsabb előbb befejezi majd odamegy a másik táljához és az átadja neki? Mindennapos eset. És ez ugyan így kellene, hogy történjen akkor is, amikor a gazdi megy oda. Vagy mi a helyzet az utcán talált falattal? Azt is hagyni kéne a kutyának, hogy megegye, mert amit megszerez, az az övé?
2014. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
31%

én csak a farkasos példára válaszoltam, nem értek vele egyet kutya ügyben :)


A kutyának oda kell adnia a kaját ez egyértelmű az már más kérdés hogy cesart rövid időn belül szétkapnák az én kutyáim is ha basztatná őket evés közben... de ugye ő nem én vagyok ^^

2014. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
A kutya nem szereti, ha a kajájával babrálnak. A testbeszédével az első perctől kezdve azt ordította, hogy hagyják békén Cesar meg vagy nem akarta, vagy nem tudta rendesen értelmezni a kutya jelzéseit. Mivel az enyhébb jelek nem működtek, (fülek hátra, félre tekintgetés, stb) egyre egyértelműbb jeleket adott, végül megharapta.
2014. márc. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Azert azt tegyuk hozza hogy a család problémája az volt hogy a kutya borzaszto mod vedi a kaját. Azt nehez mashogy orvosolni mint hogy kajalas közbe nyulsz hozzá
2014. márc. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nekünk is van kutyánk, és a kajából sosem volt probléma. Hogy miért? Mert kicsi korától úgy volt nevelve, hogy ha el akarom venni a kajáját, elvehetem. Ennek oka az, hogy több kisgyerek is van a családban, aki nagy valószínűséggel nem fogja megérteni, hogy nem mehet oda a kutyához, amikor az eszik.

Én elvehetem tőle a kaját, mert én adtam oda neki. Tulajdonképpen olyan, mintha kölcsön adtam volna használatra. Ha felveszem, és esetleg elviszem valahova, ha szépen lenyugszik, és nem acsarkodik, morog, akkor visszakapja. De én attól még elvehetem újra.

De ez olyan, mint a séta. Hagyod, hogy ő húzzon? Nem. Na akkor?

2014. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
Az a véleményem, hogy a dominancia elmélet az agyára ment.
2014. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!