Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kuvasz vagy argentin dog?

Kuvasz vagy argentin dog?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék németjuhászom és labradorom mellé egy kuvaszt vagx argentin dogot. Nem tusok dönteni melyik legyen. Mozgást tudok bőven biztosítani neki.kinti kutya lenne. Tudom kinzre kuvasz lenne jobb. De meleg szigetelt olja lenne. Szerintetek melyik lenne jobb kutyáim mellé? Melyik lenne türelmesebb kutyáimhoz? Melyik tartása olcsóbb? Melyik egészségesebb? Tapasztalatok?? Ötletek?
2014. márc. 4. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Most őszintén: minek még egy kutya??? A leírásodból úgy tűnik nem engedheted meg magadnak sem időben, sem anyagilag.
2014. márc. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul az, hogy kinti kutya, messze nem a "mozgás bőven"
2014. márc. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mellesleg az argentin dog nem feltétlen arról híres, hogy milyen jófej más kutyákkal...
2014. márc. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha rendesen van nevelve nem lenne gond.

De a kérdésedben két olyan különböző karakterű kutyát kérdezel, hogy nagyon összehasonlítani se lehet őket.

Szerintem várj még a 3. kutyával, tapasztalatból mondom,hogy ha mind a kettővel annyit foglalkozol, amennyik a fajta igényel, akkor nem lesz sok időd beszorítani egy harmadikat is.

2014. márc. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont az érezhető ki a kérdésből, hogy ért a "rendesen neveléshez".... ... ... :D Túlokoskodtad a válaszodat.
2014. márc. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem jól fogalmaztam meg a kérdést. Tudom. Úgy értettem hogy sokat lesz sétáltatva és játszva tanítva. Csak sajnos nem lehet benti kutya és ezért kérdem hogy az amerikai bulldog mennyire lehet kinti kutya? Értek a kutyákhoz több nagytestű kutyám volt már. De amerikai bulldogom és kuvaszom még nem és gondoltam akinek van/volt le írja véleményét tapasztalatát. Egyik sem arról híres tudom de ez nevelés kérdése.
2014. márc. 7. 09:50
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor most bulldog vagy argentin dog ???
2014. márc. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja bocsi. Az előbb amerikai bulldogról olvastam és össze keveredtem. Argentin dog amúgy
2014. márc. 7. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!