Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másnak is ilyen a vizslája?

Másnak is ilyen a vizslája?

Figyelt kérdés
Áprilisban lesz egy éves a magyar vizslánk. Nem is ez a fontos, hanem az, hogy mindent megeszik. Én zöldséges kereskedő vagyok, szóval előfordul nálunk minden. Arra lettem figyelmes, hogy Lara (a vizsla) megeszi a nyers kelbimbót, sörretket, káposztalevelet, burgonyát, répát, epret, banánt, mandarint... (sorolhatnám) A kérdésem: ez normális? Arról nem is beszélve, sétáltatáskor, mindenféle kakát megeszik (macska, őzike/szabadban talált azt is/ egyszer a járdán embertől származó is volt /fúj/ ahhoz is hozzáfogott volna), bár a sajátját nem eszi - úgy tudom az nagyobb gond lenne. Szóval a lényeg az, h ámulok ezen a kutyán és az étkezési szokásain. Más is van így? (Arról ne is beszéljünk, h a májkrémes kifli falatonként töménytelen mennyiségben lecsúszik + h úgy alszik a paplan alatt h még a feje sincs kint)
2014. márc. 5. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Eddig tökéletesen illik a leírás Deményre is :D
2014. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor örülök, h nem vagyok egyedül. Te is jót nevetsz rajta?
2014. márc. 5. 19:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki !! Más kutya még a Brit tápot se eszi meg :D De a kaki zabálásról minél előbb szoktasd le!
2014. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Uhh ne is mondd! Még a télen sétáltattuk ketten párommal, és elkezdett ,,vmit" enni az utcán. Páromnak mondom azonnal szedje ki a szájából (nem engedjük a kutyának h mástól elfogadjon kaját, vagy h utcán talált kaját egyen). Na mindegy, kiszedte a szájából és kiderült h kaka volt :D:D Örült nekem párom nagyon, miközben tiszta ,,sz.r" volt a keze. Amúgy odáig eljutottunk, h az idegen kaját nem eszi meg, de ez a kaka ügy túlhalad a képességeinken. /Egyelőre/
2014. márc. 5. 19:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát, igazából már nem. Már nagyon gáznak tartom, h a csaj képtelen megnevelni. Nem megy oda hívásra, sz@rt eszik, otthon rombol...
2014. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Az én vizslám is nagy zöldség és gyümölcs fogyasztó. A paszternákért még sírni is képes volt.... A banánt nem szereti egyedül. Szerintem normális. A ragadozók is esznek növényeket, hiszen az áldozat beleiben az van. neki a tojás ami nem jön be. Max sütve. De főve, vagy nyersen még meg is ugatja. Megszagolja és undorodva elfordul...:)

Csont és kenyér felevésről már leszoktattam, de sajnos ő is nagy koprofág. De szégyenünkre legyen mondva, főleg emberi potyadékra izgul be, abból meg Budapesten elég sok van.

Egyébként a kakaevés a bélflóra utánpótlás miatt alakul ki. Ezért gourmandkodnak más fajok ürülékével.


Mindent megeszik amit elé teszek. Gyógyszer bevétel soha nem okozott gondot, issza a kamillateát is ha azzal kúrálom.

2014. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem tiedet hívják Deménynek.
2014. márc. 6. 11:05
 8/11 A kérdező kommentje:
Am ez a bélflórapótlás normális? Vagy lehet nem kellene neki tejet adnom, akkor leszokna a kakaevésről? (hetente 2-3szor kap 1 litert)
2014. márc. 6. 11:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Jaaa, nem, nekem nincs vizslám :D


[link]

2014. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A bélflóra pótlásnak ez a módja nem a legjobb, mert sok fertőzést elkaphat a kutya, csak emiatt alakult ki. Ma mér inkább rossz szokásnak tartják. Mindenképp érdemes lenevelni róla.
2014. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!