Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szégyen ez? Kérdés rövid

Szégyen ez? Kérdés rövid

Figyelt kérdés

Elmentem a párommal egy menhelyhez és 20 kg kutya tápot vittünk, és megsétáltattunk 4 kutyát.

Egy ismerősöm szerint szégyen, és pénzt is kellett volna adjak.


2014. márc. 5. 20:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szégyen! Legyetek magatokra büszkék, sokan ennyit sem tudnak tenni. (Mert nem akarnak, vagy nem tudnak)

Van aki 1% adóval tud segíteni, más tápot tud vinni, megint más pénzt adni vagy takarókat vinni az állatok alá.

2014. márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
De hogy szégyen!Még büszke is lehetsz magadra, segítesz sok szegény állaton!
2014. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, inkább légy büszke magadra!
2014. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen és nem kell nyakra főve dicsérni!

Nagyon szeretem a kutyákat kis koromtól kezdve, volt hogy fogadtam be egészségeset, volt hogy sérültet.

Sajnos szüleimmel élek és ez jelenleg most akadályozz hogy így segítsek, mert van 4 cica és 3 kutyánk!

2014. márc. 5. 22:17
 15/19 anonim ***** válasza:
Az a szégyen, hogy az illetőt nem abortálták időben. Tiszteletreméltó, hogy segítetek, egy menhelynek minden jól jön, egy pokrócnak is tudnak örülni. Gondolj bele, hány kutyának biztosítottatok azonnali vacsorát, az ismerősöd elé pedig tegyél le egy tányérnyi pénzt.
2014. márc. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Add meg neki a menhely számlaszámát, nehogy szégyenben maradjon szegény ember :)
2014. márc. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Csakígy tovább. Hajrá. Amúgy meghalt a kutyusom és maradt egy kb negyed zsák kutyatáp. Ennyivel szégyen lenne besétálni?
2014. márc. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Minden falat számít nekik, abból néhány kutyus tudna enni. Mindig írják hogy bármilyen kicsi adományra is nagy szükségük van!
2014. márc. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Sosem adok a menhelynek pénzt, nem vagyok smucig, csak ki tudja, hogy mi lesz azzal a pénzzel. Mikor megyünk vagy viszünk olcsó tápot, fölösleges rongyokat a kutyák alá stb. és megsétáltatunk fejenként 3-4 kutyát. Valahogy nem szégyellem magam:)
2014. márc. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!