Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti minden evben beoltatjatok...

Ti minden evben beoltatjatok a kutyatokat?

Figyelt kérdés
Nem a veszettsegi ellen, az alap, hanem a betegsegek ellen, pl.leptospirozis, parainfluenza, parvo, stb...
2014. márc. 6. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Természetesen igen. Sőt, három havonta féreghajtózunk is.
2014. márc. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Firestorm ***** válasza:
90%

Kombinált és veszettség igen.

Illetve ahogy az előző írta 3 havonta féreghajtás.

2014. márc. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
igen. januárban kapja a veszettségit, májusban a kombináltat, és augusztus környékén egyedül megyek egy féreghajtóért
2014. márc. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Naná. Láttam már kutyát parvóban elpusztulni, nem vicces.
2014. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Mi még nem vagyunk egy évesek, pár hete kapta a 2. veszettséget, de be fogom oltani minden évben kombinálttal (7komponensű)a veszettség mellett. Plusz 3 havonta féreg hajtózom és havonta bolha/kullancs cseppelem.

A kutya miatt. Nem azért mert kötelező vagy sem. Őt védem ezzel. Ha azt veszem, nekem ez az alap.

2014. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen igen.
2014. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Igen. De nem is tudom, mitől függne, hogy melyik évben igen, melyikben nem?
2014. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

akumi,

én még nem láttam szerencsére, de láttam orvosi rendelőt felbolydulni, amikor parvo gyanús kutya került be.

Végigfertőtlenítettek mindent, az asszisztens aki a kutyust vizsgálta aznap már más kutyához nem érhetett (beosztották adminisztrálni). Mi éppen egy alom kikukázott kölyökkel álltunk sorba az 1. parvo oltásukért, le sem tehettük a boxot a kezünkből, a boxból kivéve kézbe kapták az oltást, egy légtérbe semmi más kutyával nem kerülhettek. Akkor döbbentem rá, hogy a parvoval nem lehet viccelni. Nemcsak azért a kutyusért aggódtak (egyébként oltva volt) hanem minden másikért ami a rendelőbe volt. Legszívesebben szerintem vesztegzárat rendeltek volna el.

2014. márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
65%

Előző kutyám csak utolsó másfél évében élt nálam, így akkor kapott már egy kombit, előtte egész életében nem, leszámítva a kölyökkori oltásokat...sőt, még a veszettségit is az én pénzemből kapta az utolsó években :(

Argosnál úgy alakult, hogy 2009-ben kapott kombit, majd 2010-ben nem, 2011-ben egyben kapta a kettőt, 2012-ben kimaradt, tavaly külön-külön kapta a kettőt, idén is így lesz...Jövőre szeretném egyben beadatni ismét

2014. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

A felnőtt kutyám semmilyen oltást nem kapott kb. 1,5 éves koráig. Akkor kapta meg az első veszettség ellenit, majd azt ugye minden évben. Kombináltat meg még csak kétszer kapott, tavaly, meg most.


A másik kutyámnak megvan minden oltása, ő még növendék (mégis többször volt már beteg).

2014. márc. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!