Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a domináns és...

Zsuzsabazsa kérdése:

Mi a különbség a domináns és a kemény kutya között? Kinek mi a véleménye ezzel kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Erre lennék kíváncsi, mert ahány ember annyi válasz van rá.

2014. márc. 6. 16:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Te magad mondtad ki: dominánskodó!

Az a kutya akit megpróbálnak megverni az nem IGAZÁN domináns. Aki verekedéssel kell, hogy kimutassa, hogy ő a vezető az nem IGAZÁN domináns.


Valószínű az első kutyád volt az igazán domináns, csak ez akkor még nem tudatosult benned.


Nekem van egy igazán domináns szukám.

Bárhova odaengedhetem, mert tudom, hogy ő lesz a főnök. Soha senki nem próbálta megverni. Pontosabban egyszer egy flusztrált golden retriever nekiment, mire az én kutyám csak állt és tartotta a nyakát kiemelve, oda sem kapott. Nem volt rá szüksége.

Ha valakit fegyelmezni akar nem megy neki csak a fenekével fellöki.

2014. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igazad van így lehet.:))
2014. márc. 13. 17:15
 13/13 anonim ***** válasza:

Ugyanakkor attól, hogy egy kutya nem kötekedő, még lehet domináns:) Csak asszertívan kommunikál. Érdekes, ezt emberekre használjuk, kutyákra keveset hallottam, csak külföldi oldalakon olvastam.

Az enyém kezd átsüllyedni a birkatürelműbe... ha konfliktus van, kifordul, múltkor már azon imádkoztam, hogy tegye már helyre az egyik szemtelen kutyát...(gazdinak nem kellett szólni, tiltotta ő a sajátját, csak nem elég hatásosan). Viszont ha bemásznak a képébe, azt nem bírja, helyreteszi főként a kölyköket.

2014. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!