Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha leszidom miért vigyorog?

Ha leszidom miért vigyorog?

Figyelt kérdés
A kamasz kutyám ma szétrágott egy papucsot, ezért leszidtam. Persze ha valaki látja ilyenkor hogy viselkedik, azt hihetik, hogy ütöm-verem, pedig soha nem emeltem rá kezet. Remegett, lapított, a szemembe nem mert nézni, majd felhúzta az ínyét, és elkezdett vigyorogni. Nem vicsorogni. Van egy bűnős kutyák nevű videó, ahol egy kutya rendesen vigyorog, na ő most ugyanezt csinálta. Miért csinálják ezt?:)
2014. márc. 6. 17:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
28%
DE LESZIDÁS UTÁN NEM FOG "VIGYOROGNI" A KUTYA!!!! Ott egyértelmű vicsorgás van.
2014. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ellenszegülés? Egyre jobb. Örülök, hogy ennyiből ilyeneket levontok.
2014. márc. 6. 19:28
 13/17 Akiteki ***** válasza:

Igen, az agarak (legalábbis a magyarnál sokszor láttam) szoktak örömükben vigyorogni. De az olyankor van, ha meglát egy rég látott ismerőst, nem amikor leordítom a fejét. :)

Szerintem a Te kutyádnál inkább olyasmi lehet, mint mikor fájdalmunkban elhúzzuk a szánkat.

2014. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam a videót amit említettél de láttam már ilyet élőben. A kiskutyám ha a nagyok lemorogják akkor ugyanezt csinálja. Lefekszik és elhúzza a száját, nem nyitja ki, nem látszik a foga, csak két oldalt görbül felfelé és nem, nem akar és nem is mer ellenszegülni nekik, egyszerűen csak feszült. Az ideiglenes rotim is csinálta akkor amikor tudta hogy most szidás következik pl amikor az ágyról leszoktatás volt és fent volt de én beléptem a szobába. Amikor meglátott lapított, görbült így a szája és már spurizott is lefelé mielőtt megszólaltam volna.
2014. márc. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Az enyém is "vigyorog", bár ez egyértelműen behódolás nála. Ő sem a fogát mutatja, hanem a szája szélét emeli, mintha mosolyogna. Nála a behódolás egyértelmű.
2014. márc. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Firestorm ***** válasza:

Itt a házban van egy hölgy 2 nagyobb kutyussal.

Na az egyik,ha örül akkor elkezd vicsorogni és farok csóválva megy az ember elé.

Először megijedtem,hogy hajaj itt baj lesz,aztán mondta a gazdi,hogy ő így fejezi ki,ha örül valakinek.

2014. márc. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az íny kimutatása jelenthet behódolást, gondolom ebben az esetben ez a helyzet. Nyitott szájjal párosítva, enyhe lihegéssel kis idegesség is.

Ha borzolna, morogna, ugatna hozzá az lenne ellenszegülés...

2014. márc. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!