Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hozzám illene egy Husky?

Dominika_ kérdése:

Hozzám illene egy Husky?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy huskyt, de sok negativ dolgot hallok róluk. Eddig, és még mindig szeretnék egyet. De nem tudom eldönteni hogy tegyem ezeket félre és hallgassak magamra, vagy nézzek más kutyafajták után ? megköszönném ha kapnék tanácsot.
2014. márc. 10. 11:26
1 2 3
 21/24 Akiteki ***** válasza:
Nem fog a fajtamentéstől "kölcsön kapni" egy huskyt. Csak olyannak adnak ideiglenesbe, aki tisztában van a fajtával és nem az első kutyája. Nem játék plüsskutyák, hogy ide-oda dobálják őket.
2014. márc. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
08:02 köszi. most igazábol nem tudom mit is irjak. egymástol eltérő kommenteket is kaptam :D de majd lesz valahogy..
2014. márc. 11. 16:42
 23/24 Akiteki ***** válasza:
Gyere el hozzánk, meglátod milyenek a husky, és hogy szeretnél-e egyáltalán ilyet. Ha mégis mellette döntesz, utána kereshetünk a fajtamentésnél egy megfelelő kutyust.
2014. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a segitséget. gondolkodtam abban hogy kutyamenhelyre menjek és ott válasszak , ˇmentsek meg" egy kutyát. mert nagyobb szükségük van rá
2014. márc. 12. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!