Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnek egy dalmatat...

Nagyon szeretnek egy dalmatat de nem tudom hogy ha van eleg idom ra. Szoval gondoltam el magyarazom hogy telne egy nap?

Figyelt kérdés

Reggel 6-kor kelek meg etettem jatszunk 7-kor ki viszem 1 orara aztan el kell mennem iskolaba egesz delutan 3 oraig az iskolaba vagyok hazajovok megint egy ora setaltatas/labdazas/treining igy ki futja magat egy kicsit...

Tanulok az ugy 2h30 ora aztan pedig este legalabb 1h30-2h00 kint leszunk.Kiveve szerdan akkor 12h00-kor jovok haza igy egesz nap tudok vele foglalkozni na meg persze week-endeken egesz nap.

Szerintetek eleg lesz ez?

Ja es persze jonne velem futni.


2014. márc. 11. 19:46
 1/3 anonim válasza:
Persze hogy elég az én kutyám labrador este szoktam hazaérni és elmegyek vele egy jó fél órára futni az is bőven elég mivelhogy tudja hogy a szombat az ő napja addig mindennap nyugton van mégha keveseli is ezt a fél órát akkor meg jelzi valamilyen módon és akkor kimegyk és még játszok vele egy 15 percet.
2014. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1 éves korától kezd futtatni.


Amúgy tökéletes, szerintem a legtöbb kutya légedett lenne így.

2014. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hpgy nem kell nagyon megeroltetni mikor kicsik es koszi
2014. márc. 12. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!