Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha nincs idom a...

Mit tegyek, ha nincs idom a kutyamra?

Figyelt kérdés

Johetnek a leszolasok, mert megerdemlem!

Mota elkezdodott a kozep suli mar nincs idom es energiam a kutyamra. Fel6-kor kell kelnem, elindulok suliba, de amilyen nehez a taskam elojon a migrenes fejfajasom minden nap. Gondolom, ahogy nyomja ott az izuleteket. Aztan jon a szedules, faradtsag, gyengeseg, hanyinger. Hazaerek 4korul, pihenek egy kicsit, mert ilyenkor mar nagyon rosszul szoktam lenni. Majd megcsinalom a hazit (ami most meg egy-ket feladat) vagy 10x ennyi lesz, ha rendesen beindul a tanulas. Es azt veszem eszre, hogy eljott az este, de a kutyammal meg nem foglalkoztam. Annyira sjanalom szegenyt, de egyszeruen annyira nincs ero bennem, hogy kimegyek es ugyerzem osszeesek mellette fejfajas hanyinger meg minden...nem nyafogni akarok, de ez van:( annyira szegyellem magam, annyit sirok emiatt, de tenyleg nem megy. Suli utan mondta anya, hogy menjunk el ruhakat venni (imadok vasarolni, de meg ahhoz se volt erom). A kutyam is mindennel jobban szeretem. Mit tegyek? Valami otlet?


2013. szept. 5. 19:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Hát a legjobb lenne ha elajándékoznád (a kutya szempontjából). De úgy is megoldható hogy keresel valakit addig, hogy törődjön a kutyáddal míg te nem tudsz. A kutya = felelősség
2013. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Nem tudnek megvalni tole..

Tudom felelosseg es most annyira utalom magam..

2013. szept. 5. 19:53
 3/40 zsuzsabazsa ***** válasza:
86%
Szerintem te beteg vagy. Vizsgáltasd meg magadat a gyermekorvossal.
2013. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Biztos h valami van veled, az ember meg 12ora fizikai munka utan sem szokta magat igy erezni! Javaslom fordulj a korzetisedhez, aztan mondja hova tovabb!!!!
2013. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
50%
Vagy esetleg terhes nem lehetsz???
2013. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
75%
Országosan az egyik legkeményebb gimibe jártam, de ennyire még én se merültem ki... vizsgáltasd ki magad, mert ez nem normális. Amúgy azt már most megmondom, hogy nem migréned van, mert ha azod lenne, nem bírnál felkelni az ágyból és jajgatnál órákon át. Én nem vagyok vallásos, de amikor komoly migrénes rohamom van, Istenhez imádkozom, hogy csillapodjon. A migrén mellesleg nem ízülettől meg nehéz táskától van, hanem az agyi erek görcsös összehúzódása valamilyen inger hatására, de semmiféle összefüggésben nincs nehéz táskával. Orvos! A kutyát pedig el kell ajándékozni. Ez nem a te felelőtlenséged, hanem szerintem a szüleidé amúgy. Gyereknek, saját felelősségre nem való semmilyen állat.
2013. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
58%

1 ne rinyalj! most suliba jarsz, mi lesz veled, ha dolgozni kell????

2 dobd ki a taskat, vegyel masikat vagy tanulj meg pakolni!

3 menj el orvoshoz!!

2013. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is egy alapos kivizsgalas, nehogy valami komolyabb betegseg legyen a hatterben. Vervetel, stb. Lehet, hogy ezt a faradtsagot valamilyen betegseg okozza.

Este meg, ha lefekszel, vedd magad melle a kutyat, simogasd, szeretgesd. Szerintem az allatok okosak, erzi o, hogy szereted.

2013. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előbbiekkel. Nekem is volt ilyen időszakom, elmentem az endokrinológiára és kiderült, hogy a pajzsmirigyem nem jól működik és azért van. De egyszerű hiánybetegség is okozhat ilyen tüneteket. A saját és a kutyus érdekében is az lenne a legjobb, ha elmennél orvoshoz. Addig is kitartás mindkettőtöknek!
2013. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Ja igen. Én is szerettem volna még írni, hogy amíg ebből kilábalsz esténként, tv-nézés közben is foglalkozhatsz vele kicsit, simogathatod, szeretgetheted. :)
2013. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!