Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9 hónapos szuka berni pásztort...

Monkeyhoney kérdése:

9 hónapos szuka berni pásztort hogyan tudnám megnevelni? /bővebben lent/

Figyelt kérdés
Nemrég vettem kb. 2 hónapja van velem. Az előző gazdájánál egy kennelben nevelkedett fel, elég keveset foglalkoztak vele. Engem már megszeretett és teljes mértékben elfogad gazdájának, jól kijön mindenkivel, más kutyákkal is. A gond az lenne, hogy nem tudja az alap vezényszavakat, elég makacs és csak a szabadságot élvezi. /amit persze nem csodálok/ Ha be akarom zárni egy kis időre a kennelbe és erre rájön, akkor csinálhatok bármit, az Istenért se jön oda hozzám. Tudnátok segíteni légyszíves? Nagyon fontos lenne!

2014. márc. 12. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Eddig milyen módszerrel, hogyan nevelted? Én a pozitív megerősítést ajánlom, nálunk pl az vált be.


De ha semmi elképzelésed sincs akkor inkább menj el vele egy kutyaiskolába, ott segíteni fognak.

Valamint kötelező olvasmányok:

Cesar Millan - Hogyan neveljünk tökéletes kutyát?

Jan Fennel - Kutyapszichológia

Ezeket olvasd el, neten beírod ezeket és PDF formátumban ingyen le tudod őket tölteni.

2014. márc. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek a falkavezérséges hülyeségek semmit nem érnek, ha nincs megfelelőn lefárasztva és emellett még kennelbe is van zárva. Mennyit szoktál fele foglalkozni 1 nap?
2014. márc. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!