Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy a chow chow tulajdo...

Igaz, hogy a chow chow tulajdonképpen a hosszú szőrű shar pei?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyiban igaz, mint az, hogy a puli a hosszú és rassza szőrű kínai kopasz kutya.
2014. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Honnan szedted ezt a baromságot?
2014. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meséltem a futtatón hogy egyszer láttam a shar pei-emnek hosszú szőrű változatát, és mennyire aranyos volt. Erre egy mindent jobban tudó nő elkezdte magyarázni hogy ilyen nincs, mert a hosszú szőrű sharp a chow chow és én milyen hülye vagyok hogy ennyit se tudok, kvázi úgy beszélt velem mintha idióta lennék, de akkor mégse vagyok mert én is úgy tudtam hogy közük nincs egymáshoz.
2014. márc. 15. 20:44
 4/5 Platypus ***** válasza:

Annyi van mögötte, hogy egyes vélemények szerint a shar-pei a chow-chow leszármazottja, de ez nem bizonyított. Közös őseik biztosan vannak, lévén nagyjából ugyanarról a területről származnak, de hogy ki melyikből hogyan és mikor lett, az nem igazán tisztázott. A két fajta mai képviselői már eléggé különbözőek, nem csak a szőrükben, de a testfelépítésükben úgy általában is, a jellemükről nem is beszélve.


[link]

2014. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Az a nő egy idióta....

2014. márc. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!