Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Interneten kutya vásárlás?

Interneten kutya vásárlás?

Figyelt kérdés
Több olyan hirdetést olvastam ahol a kiskutyakat ingyen adják csak a szállítási költséget kell fizetni! Ez mennyire megbízható? Hallott erről vki vmit? ????

2014. márc. 16. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyanról tudok, hogy állatvédők segítségével elkerül a kutya A pontból B pontba, és ehhez néha kapcsolódik útiköltség.

Ergo a kutya ingyen van (mert örökbe fogadod), csak azt fizeted ki, hogy házhoz viszik.

2014. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
csak nem a google forditós hirdetésekre célzol? kamu az egész. hatalmas átverés
2014. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem megbízható, tessék tenyésztőtől kutyát venni/menhelyen nézelődni ha ingyen kutya kell! Ugye nem ajándékba lesz valakinek?
2014. márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Átverés az egész! Én már utána jártam hosszas levelezés után ami elég magyartalan volt... Állításuk szerint te vagy a legjobb gazdi és cakk pakk küldik a kutyát házastul cuccostul, CSAK utald a szállítási költséget! Persze a kutyát nem lehet megnézni, pedig állítólag a szomszéd kerületben van csak most a gazdi külföldön van.
2014. márc. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Naugye HÜLYE!Èn már az elejen monta m neked!Amért ilyen szemèt ès pofátlan voltál hogy kitörölted válaszom,ideírom mèg1x:D Amugy szivesen HÜLYE!
2014. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Sztem nem ide szántad ezt az értelmes mondatot!:-D En mem töröltem semmilyen választ! Többieknek Németországban élek Golden Retriever kiskutyát keresek, az interneten találtam hirdetest rakerdeztem mennyibe kerül a kutyus! Erre érkezett a válasz, hogy ajandekozza és csak az uti költséget kell fizetni! De előre és nem bankszamlara hanem western Union-on keresztül!
2014. márc. 17. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb ha te mész érte, ha teheted. Ezek a dolgok mindig kétesélyesek, bár ne legyen igazam.
2014. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kèrdezõ!Neharagudj,valóban nem ideszántam ezt a választ,rossz helyre írtam.Mostanában figyelmetlen-ès fegyelmetlen magatartás ír körül..További szèp èjt!Sok Sikert Blökiügyben!udv:5-ös
2014. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!