Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan vennél kutyát?

Honnan vennél kutyát?

Figyelt kérdés

Ezek közül melyikből vennél kutyát? Kérlek írjátok le azt is hogy miért.

Slippy star kennel ( www.*slippystar*.hu)

Pinewoodfarm's Pride kennel ( www.cavalierpuppy.eu)



2014. jan. 12. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Slippy.

Mert a kutyáik nagyon eredményesek, szűréseik megvannak, minőségi, elismert. A másikról még nem is hallottam.


Mindenképp a Slippy-ből vennék/vegyél!

2014. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha csak ez a két alternatíva van, egyértelmű, hogy a Slippy Star-ból.


Ha van több lehetőség is, akkor pedig meglátogatnám mindegyiket, beszélgetnék a tenyésztőkkel, és eldönteném, ki az akinek a célkitűzései,kutyái, hozzáállása a legszimpatikusabb a számomra, és aszerint döntenék.

2014. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Slippy, ez nem kérdés, szűrt kutyák szép eredményekkel.

A másik kennelben 27 szuka, 11 kan kutya van. Szűrésekről, kiállítási eredményekről nem ír, a kölykökhöz törzskönyv igényelhető.

2014. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27 szuka, 11 kan??? oO" hát ez gyanús, igen.
2014. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pinewoodfarm's Pride kennel ( www.cavalierpuppy.eu)


Én innen vettem. Nem bántam meg, mostis itt fekszik mellettem a már 9 hónapos cavalierem. Szép, semmi egészségügyi problémája nincs. Viszont én nem vennék innen többet. Szó volt róla hogy kapom még a törzskönyvet de nem válaszolt az e-mailomra. Én törzskönyves kutyát szerettem volna és ez a baj..Még telefonon is hívtam, de egyszerűen eltűnt.Egyébként ezzel más is így járt, belinkelek egy kérdést. http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4702383-miert..

ez róla szól. Én is csak a vétel után olvastam el.. Igazából örülök h sikerült kifogjak egy gyönyörűszép kiskutyát és semmi baja sincs..

De egyébként nem csak ez a 2 cavalier kennel létezik magyarországon..Én is néztem a slippy star-t de nekem nem szimpatikusak, és a hölgy akivel leveleztem sem tűnt annak..

Van pl a Szőlőhegyi Bitangűző Kennel ahol most születek kiskutyák, illetve már nagyobbak lassanel lehet őket hozni.

-Határvölgyi Ezüstcsillag kennel

-London's sweet heart kennel azthiszem itt is van még egy gazdiraváró csöppség. Én is innen vettem volna, de itt nem voltak akkor kölykök

2014. jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!