Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy őrült kutyagyilkos van a...

Egy őrült kutyagyilkos van a falvunkban! Tudom ki az de nem tudom bizonyítani tetteit! Segítség!?

Figyelt kérdés

Nekem is nagyon fájt mikor legutóbb elvesztettem a kedvenc állatomat: a kutyámat! A Földön találtam reggel megmeredve habzó szájjal.Ő volta 9-edik életemben és ezt megelégeltem!

Nem bírom tovább! A falubelieket kérdezgetem és nekik is ugyan ez a problémájuk! Folyamatosan a nagyobb hangú kutyák elhaláloznak és nem tudjuk ki/mi miatt! Ám a napokban egy idegbeteg ember elszólta magot mikor egy kutya megharapta! Idézem" A pokolra jutsz te kutya,mérget neked és megdöglesz" ÉS akkor egy olyan harag gyűlt bennem amit még sosem éreztem! És ezzel az a probléma hogy ez az ember a SZOMSZÉDOM! Nem tudom mit csináljak! Hogyan bizonyítsam őrült tetteit! Mivel etethette meg a kutyákat amitől 10 per alatt meghaltak és habzott a szájuk! Az egyik ilyen halált már láttam 3 éve! De utána mindig csak reggelre haltak meg! Most óriási nagy segítség lenne ha tudnátok segíteni! Az sem érdekel ha szóltok az államvédelmiseknek csak fékezzék meg ezt a tettet! Ugyanis nála fegyver is van amivel 3-szor sebezte meg kutyámat amiből szerencsére ki is gyógyult! Régebben hurkokat alkalmazott a megfojtásukra! Kérlek szépen titeket segítsetek! :/



2014. márc. 17. 12:34
1 2
 11/11 zsuzsabazsa ***** válasza:
Én nem sok időt hagynék az ilyen brutális gyilkosnak. Ha bizton tudnám, hogy ki volt, nekem elöntené a szar az agyamat és olyan volnék mint a faltörő kos. Addig ütném míg mozog, vagy a saját mérgét dugnám le a torkán. Persze, úgy, hogy ne lássa senki.
2014. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!