Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterrier panelba?

Bullterrier panelba?

Figyelt kérdés

Napi 2-3 óra mozgást nyújtanék neki, hétvégénként többen. 1 éves korától jöhetne velem futni, esetleg kiállításra is vinném. Naponta tudnék neki agyi lefárasztásnak trükköket tanítani + találkozna más kutyával is.


Így megfelelne egy átlag bullterriernek, vagy nézzek más fajta után? Gyerekkori álmom egy ilyen fajta, de most gyűjtöttem össze annyi pénzt, hogy biztos elég legyen + ha beüt valami.


2014. márc. 19. 14:27
 1/6 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
ha utánnajártál a fajtának, ismered az igényeit, és úgy érzed, hogy vállalni tudod, akkor hajrá! A leírtak megfelelnek neki...csak arra figyelj, hogy milyen gazdát igényel egy ilyen kutya.
2014. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy hol lakik egy kutya, ha megfelelo gondoskodast megkapja. Foglalkozz, tanitsd, es szeresd.
2014. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Utánajártam, és igen, szerintem bírnék vele. Ti melyik kennelt tudnátok ajánlani?

2014. márc. 19. 14:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A páromé fajtamentős, panelban van, a nap nagy részében fekszik, nincs vele gond, napi kétszer sétál/séta címszó alatt bámul 20 percen keresztül egy szöszt.

Nézz szét a fajtamentőknél is, nagyon hálásak tudnak lenni.

2014. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt azért tudni kell,hogy sok bullterrier nem szeret egyedül lenni és átrendezik a lakást unalmas óráikban.

Erre megoldás lehet egy nagyobb szobakennel.Az nem megoldható,hogy egy tenyésztős és egy fajtamentős?Kettővel sincs több gond,mint eggyel és lefoglalják egymást szépen.Nekünk kettő van,úgyhogy tapasztalatból tudom :)

2014. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet tartani panelba de akkor sétáltasd, tanítsd és persze szeresd.
2014. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!