Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan jutalomfalatot keresek...

Olyan jutalomfalatot keresek kutyáknak, ami paszta állagú és tubusból lehet kinyomni. Hol lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 20. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kutyusnak nem tudom, de a görényesek a tubusos jutalomfalatot patikában veszik. A neve nem ugrik be.
2014. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Miért kell neked ilyen ha megkérdezhetem?
2014. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha más nem,a DM-ben van ilyen csak cicáknak. Több féle is. Biztos kutyáknak is lehet adni :D
2014. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Macskának való eledelt/falatokat nem kaphat a kutya, a taurintartalma miatt.
2014. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Állatpatikában lehet kapni, sajnos nem sem ugrik be, pedig a görinek azt adtam.


Kutyának egyébként nem feltétlenül jó ez, mert nem kézből adod oda a jutifalatot, hanem fognod kell a tubust. Így a kutya tudni fogja hogy csak akkor kap jutit ha ott a tubus a kezedben, ha nincs nálad nem biztos hogy végrehajtja a parancsot. Ezért szokás a marokban eldugni a nasit.

2014. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Egyelőre 2 dolog miatt jutott eszembe, hogy praktikus lehet: egyrészt, mikor gyors egymásutánban kapja a jutikat (pár másodpercenként), akkor egyszerűbb csak megnyomni egy kicsit, mint 20 falatot tartani a kezedben és azzal babrálni, hogy egyenként adagold, pláne ha kicsit ragacsos is, és összetapad; a másik pedig télen, mikor lefagynak az ember ujjai... :S Kesztyűben viszont vidáman lehetne nyomkodni, bár ezen a télen nem nagyon volt erre szükség :D
2014. márc. 21. 00:39
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Úgy hívják, hogy Mizo Boci tubusos sajtkrém. Van belőle tejszínes és szalámis. Tényleg nagyon praktikus és a kutyák imádják! :)
2014. márc. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

én is használtam már sajtkrémet tényleg nagyon bejön nekik, de a tapasztalatom az hogy bonyolultabb mint a jutalomfalat tartó (zsebből elő, kupak le, kupak vissza, tubus a zsebbe vissza).


nem kell babrálni egyszerre 20falattal csak egyel mert a többi a tartóban van. Belenyúlsz a falatért odadod a kutyának..


Az egyik kettő lépés a másik meg négy

2014. márc. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A tubusos is egy lépés. A kupakot még a tanítás kezdetén le kell róla venni és csak a legvégén kell rá visszarakni. Tubus a jutifalattartóban (nem zsebben). A tubusért nyúlni ugyanannyi, mint a jutifalatért, a kutya szájához tartani ugyanannyi, mint a jutifalatot odaadni neki. Igaz, hogy utána a tubust vissza kell tenni a jutifalat tartóba, de a ez az automatikus mozdulat a kutya tanítását már nem befolyásolja.
2014. márc. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
egy lépéssel akkor is több :) ami 50falatnál már 50lépés ugye. Egyszer hasznátam ilyet terápián ott jó volt de tanításba nekem nem jönne be az biztos, főleg azért mert a falatot ha kell gyorsabban tudom dobálni mint a tubust nyomogatni mert ugye ott nyomogatni is kell :D ami plusz egy lépés
2014. márc. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!