Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mlyen KISkutyat ajanlanatok...

Mlyen KISkutyat ajanlanatok nekem?

Figyelt kérdés

14 eves vagyok. Junius kozepe fele szeretnek kiskutyat,hogy a nyaron meg tudjam tanitani a szobatisztasagra,es egyeb dolgokra.

Altalaban 7-kor indulok elmitthonrol,es kettokor erek haza,de anya csak 9-re meg dolgozni,igy annyira nem lenne egyedul a kiskutya.

Naponta haromszor setaltatnak. Reggel egy 15-20 perces setat tudnek beiktatni. Ha hazaerek az iskolabol,akkor olyan fel-egy orat siman lent tudnek vele lenni,meg este fele szinten egy 15-20 perces setat tudnek neki biztositani. Fontos,hogy panelba lakunk. Es hogy konnyen tanithato legyen,valamint kismeretu.

Szerintetek melyik a nekem valo kutya?


2014. márc. 21. 17:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ertsetek meg,hogy fajTAtiszta kutyat szeretnek.

Es kerlek ajanljatok konkret kutyafajtakat.

2014. márc. 21. 18:48
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
Cavalier spániel esetleg? Szerintem ideális lakáskutya, könnyen tanitható, nem túl domináns, makacs fajta. Bár hosszú a szőre de nem igényel kozmetikázást, sőt nem szabad vágni a szőrét. Heti egyszeri fésüléssel, fül, szem tisztitással megvan oldva a dolog. Nagyon kedves, bújós, de ugyanakkor végtelenűl játékos szeret kirándulni is. Mmondjuk az esti sétát jobb lenne ha kicsit hosszabra tudnád venni.
2014. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A feltételeknek amiket leírtál, rengeteg fajta megfelel. Kicsit konkrétabban meg kéne fogalmaznod hogy milyen kutyát keresel. Csak van valami elképzelésed, ha már fajtatisztát akarsz, nem? Amúgy tényleg nem értem miért nem jó a menhelyi kiskutya, az is ugyan olyan kutya mint a papíros. Amit az 5. válaszoló linkelt azok közül csomó úgy néz ki mint a mai "divatfajták".
2014. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
!!!!! [link] !!!!!
2014. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem sok panelest ismerek aki több százezerért vásárol kutyát.
2014. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Rengeteg kutyafajta megfelel a feltételeidnek, nagyjából az összes kistestű szobakutya. Pl. a si-cu, pekingi palotakutya, bichon frisé/havanese/bolognese, törpe uszkár, yorkshire terrier, japán csin, cavalier king charles spániel, westie, francia buldog, brabancon, brüsszeli griffon, csivava, kis oroszlánkutya, máltai selyemszőrű, angol buldog, boston terrier, bedlington terrier, törpe pincser, törpe spicc, keeshond, kínai meztelenkutya, mopsz, papillon, tibeti terrier, skót terrier, welsh terrier stb.

És kérlek ne 10 ezres kutyát vegyél apródról/expresszről/jófogásról, mert utánna félmilliót hagysz az állatorvosnál! Ha fajtatiszta kutyát szeretnél, szűrt szülőktől vegyél törzskönyves kutyát egy igazi megbízható, elismert tenyésztőtől.

2014. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

És ha fajta mentőknél néznél körül vagy kijönnél egy kutya kiállításra nézelődni? :)

Március 30.-án lesz a ligetben

Meg április 5. Nyíregyháza

2014. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!