Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire Bullterrier...

Staffordshire Bullterrier kutyusos gazdák/hozzáértők segítségét várom. Táplálása, hogyan?

Figyelt kérdés
Kis családtagunk nyár elején érkezne hozzánk,de szeretnék leinformálódni a táplálásával kapcsolatban. Milyen etetési módszert ajánlotok, vagy milyen tápot? Kiskorában valamire jobban oda kell figyelni etetés terén?

2014. márc. 23. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem csak egy staffbullrol van tapasztalatom, de hatha tudok segiteni.

Amikor elhoztam, Eukanubaval, puppy medium tappal etettem. Szepen fejlodott tole, szivesen is ette, igy nagyjabol egy eeves koraig csak ezt kapott.

Vettem neki zoldkagylo port, de kb csak minden 3. Nap kapott , mert rengeteget ugralt, viszont a bal mellso laba csampasan kezdett allni, mostmar 14 honaposan normalis.

Utana Acana wild praire- re valtottam, azt is szivesen eszi, es szep tole, igy maradtunk ennel.

Kulfoldon elunk, itt ezeket mindenhol megtalaljuk, de magyarorszagon nagyon ajanljak az olcsobb Brit tapcsaladot, szerintem otthon azzal etetnem.

Vagy BARF szerint.

Tobbszor adtam neki preselt csontot, ragcsalni, viszont abbol volt olyan marka, ami bevalt, de mastol behanyt, vagy ment a hasa. Ki kell tapasztalgatni.

Emberi etelt ritkan kap, de amugy mindent megenne. A banant, almat, repat imadja,de szerintem barmit megenne, ha a szajaba tennem.

Mindig figyeld a szoret, kutya allasat, kakijat, es ha minden rendben van, aktiv, vidam is kellokeppen, akkor megtalaltad te is neki a megfelelo tapot.

2014. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lenyeget kihagytam, reggel es este kapjon enni, osszatok el a napi adagjat, mert eleg aktiv kis joszag, nehogy fajjon a pocija, vagy hanyjon. mi meg a mai napig is igy etetjuk.
2014. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nagyon sokat segítettél. Lehet először megpróbáljuk a Brit tápokat és a zöldkagylót már én is néztem sok jót hallottam róla azt is kapna.
2014. márc. 24. 19:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok boldogsagot kivanok a kis kutyihoz!
2014. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!