Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék? Valaki?

Mit tehetnék? Valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 7 hónapos kutyusom itthon.

A gond az hogy fél a talkájától és nem hajlandó enni.

(Mindenki azt mondja ha nagyon éhes úgy is eszik de ő NEM)

Csak akor hajlandó enni ha kanálból kapja vagy a földre teszem, de ezeket nem szeretném nem akarom hogy hozzászokjon.



#Kutya-tál-félelem
2014. márc. 24. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tálból kap enni? Sok kutya fél a fém tálkáktól, mert látja benne magát, fura a hangja ha megmozdítja.
2014. márc. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom eszedbe se jutott, h tálat cserélj...


Deamúgy enne a tálból, cska nem vagy kitartó. Lerakod, kap 10-15 percet, nem kell, elveszed, megkapja következő etetésnél. A kutya nem fog éhenhalni, hanem enni fog egy idő után. Sok rafkós húzza akár 2 hétig is.

2014. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Az enyém is félt a fém táltól, előtte mindig műanyagból evett. Én azt csináltam, hogy első pár alkalommal nem tettem le a földre, hanem tartottam neki, de így se volt hajlandó enni belőle, szóval úgy csináltam, hogy tartottam a tálat és a tenyerembe vettem ki pár szem tápot, azt adtam neki. Aztán egyre közelebb tettem a kezem a tálhoz és eljutottunk odáig, hogy már evett a tálból, de még a kezem benne kellett, hogy legyen :) Aztán egy idő után elkezdtem letenni a földre a tálat, de a kezem még mindig benne volt, úgy evett.


Ma már eszik belőle, igaz, újságpapírra teszem neki és a végén megtartom, míg kinyalja, mert ha a papírról lecsúszik és csörög, akkor megijed :)

Megszoktathattam volna vele teljesen, de nekem így jó, nem esik nehezemre így etetni :)

2014. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Akkor add neki egy ideig földről, utána valami újságra tedd, utána lapos tálkára, utána mélyebbe és így tovább a tálkáig. És igen, a fémtől félhet, vegyél neki műanyagot vagy kerámiát :)
2014. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Az én kutyusom is fél a fémtáltól. Próbálj meg műanygot vagy kerámiát.
2014. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Műanyag tálja van. Köszönöm megpróbálom.
2014. márc. 24. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!