Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt valaki, akinek IBS-es...

Van itt valaki, akinek IBS-es a kutyája?

Figyelt kérdés
Mióta? Mik a pontos tünetei? (nem általában érdekel, hanem a konkrét kutyánál) Mivel kezelitek és mióta? A kezelés hatására milyen változást tapasztaltatok?
2014. márc. 26. 10:06
 1/2 Erzsébet Székely válasza:
Régen tetted fel a kérdést, de a válaszom sajnos az én kutyám az.Ha még érvényes a kérdés , kérlek írj..
2017. dec. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál, sajnos, a kérdés már nem érvényes. A kutyám, aki miatt kiírtam, már nincs velünk, de végül nem IBS-e volt, más okozta a panaszait. Viszont IBS-re a vörös szil (indián szilnek is nevezik) úgy hallottam, nagyon jó, humán és kutya vonatkozásban is. Egy védő bevonatot képez a bélben, és így csökkenti az irritációt. Informálódj utána, humán termékként már biztos, hogy idehaza is kapható. Meg persze egyeztess az állatorvosotokkal is, mielőtt adni kezded.
2017. dec. 12. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!