Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a kutyája rendszeresen öklendezik/öklendezett éjjel ill. hajnalban?

Figyelt kérdés
Mivel tudtatok segíteni ezen? A kutyámnak régen segített, ha későn este kapott még egy kekszet, de most már sajnos nem válik be, pedig az orvos is csak ezt ajánlotta. Mielőtt valaki kérdezi, ki van vizsgálva, labor is volt, hasi UH is.
2014. márc. 27. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy bezabál valami fát, füvet?


Az én rottim, mikor kicsi volt, elég sokszor öklendezett és hányt, és ő is éjjel, hajnalban. Ő valami fadarabokat evett meg, mert mindig azok jöttek ki belőle.

2014. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nállunk is ez volt sajnos, sok a sava hiába adtam neki kekszet, meg késői vacsit nem használt. A doki utolsó tipnek ezt a port ajánlotta [link]

Egy hónapig kapott a vacsihoz 1 csapott mokkás kanál port, ami szerencsére rendbe rakta a dolgot. Most már nem kapja minden nap csak heti 2 alkalommal. De ha minden nap kapja sem okoz gondot.

2014. márc. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, utolsó, ez hasznos tippnek tűnik, ki fogom próbálni. Nem tudod véletlenül, lehet ilyet kapni normál patikában is, vagy csak ilyen netről megrendelősen?
2014. márc. 28. 09:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sima gyóyszertárba vettem:-)
2014. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!