Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya lenne jó? Még...

Milyen kutya lenne jó? Még sosem volt kutyánk!

Figyelt kérdés
Már egy ideje ( több éve ) szeretnék egy kutyust, és talán mostanra anyáékat is sikerült meggyőznöm, és a testvérem is elég nagy hozzá. Én vagy uszkárt, vagy egy keverék kutyust szeretnék örökbe fogadni. Viszont még nem volt kutyánk, és eléggé félek, hogy mi van, ha beteg lesz/ megeszik valamit/ nem érzi nálunk jól magát, hamar elpusztul. Sokat olvasok a kutyákról, próbálok minél többet megtudni róluk. Már voltak kisebb állataink, de nem bírták túl sokáig, és bár a kutya kicsit másabb, de annyira félek, hogy vele is ez lenne!

2014. márc. 27. 21:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Uszkárt bent lenne jó tartani, fázik kint szegény, de ami még rosszabb, hogy ők családban érzik jól magukat, ha jelen lehetnek a gazdik életében, látnak mindent, ami történik velük otthon, tehát őt nem kint kéne tartani.
2014. márc. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :) Azt hallottam annak nem hullik a szőre annyira, és igazából talán ez lenne az egyetlen kutya, akit apa beengedne a házba. ( legalábbis azt mondja, de én tudom, hogy ő akarja majd legjobban behozni a kutyát :D )
2014. márc. 29. 16:13
 13/24 anonim ***** válasza:

Menhelyről én a nekem szimpatikus kutyát hoznám el és nem igazán nézném a korát. Nagyon fiatalkát lehet nem, valószínű olyat akiből már látszik mi lesz :)

De ez egy személyes vélemény :)

2014. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Bolognese ? nekem nagyon tetszik nagyon cuki kisméretű kutya házba is lehet tartani :)
2014. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Az is aranyos, mondjuk mi inkább egy picit nagyobbra gondoltunk :)
2014. márc. 29. 18:16
 16/24 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy menhelyre, ha pesti vagy, akkor a Noéhoz vagy a REX-hez, nézzetek körül. Kiválasztasz egy kutyát és sétálhatsz vele, rögtön kiderül, akar-e téged gazdinak? Ha igen, akkor sem viheted el rögtön, barátkozz vele. Szerezzetek be neki házat, matracot, edényeket, nyakörvet, pórázt. Oltva, chippelve, oltási könyvvel fogadhatjátok örökbe, nem ingyen persze. Egy év körülit válasszatok.
2014. márc. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Nekem csivavam van en ajanlom mert kicsi keveset eszik kis helyen is elfer nagyon kotodik a gazdijahoz nagyon bator az enyem pl megkergette a nemet juhasz keverekunket es konnyen tanithato
2014. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nemsokára a REX-hez fogunk menni megnézni az egyik kutyust :)
2014. márc. 30. 22:44
 19/24 anonim ***** válasza:
Törpetacskó ? az elég hüséges.
2014. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Tacskóféle kutyát ne hozzatok el, felássa a kertet, meg szegénynek a hosszú háta, rövid lábai miatt fájdalmai lesznek egy idő után.
2014. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!