Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya lenne jó? Még...

Milyen kutya lenne jó? Még sosem volt kutyánk!

Figyelt kérdés
Már egy ideje ( több éve ) szeretnék egy kutyust, és talán mostanra anyáékat is sikerült meggyőznöm, és a testvérem is elég nagy hozzá. Én vagy uszkárt, vagy egy keverék kutyust szeretnék örökbe fogadni. Viszont még nem volt kutyánk, és eléggé félek, hogy mi van, ha beteg lesz/ megeszik valamit/ nem érzi nálunk jól magát, hamar elpusztul. Sokat olvasok a kutyákról, próbálok minél többet megtudni róluk. Már voltak kisebb állataink, de nem bírták túl sokáig, és bár a kutya kicsit másabb, de annyira félek, hogy vele is ez lenne!

2014. márc. 27. 21:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ezzel az erővel bármilyen kutyára lehet mondani,hogy felássa a kertet. Nekünk sem a juhászkutya sem a terrier nem ás a kertbe, ha beszabadul és letapos, az sokkal nagyobb károkat tud okozni. Amúgy is nevelés és egyed kérdés.
2014. máj. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Kotorékkutyákra inkább jellemző, azok olyan nyughatatlanok.
2014. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Igazából az sem lenne akkora gond, ahogy apa mondta legalább nem neki kell. :D De szerintem meg lehetne tanítani rá, hogy ne csinálja, legalábbis a barátnőm kutyusa már nem szokta felásni.
2014. máj. 9. 17:14
 24/24 anonim ***** válasza:
plüsskutya! nekem is azvan ;)
2014. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!