Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A barátnőm hagyja, sőt direkt...

A barátnőm hagyja, sőt direkt csucsorit hogy a kutyája megnyalhassa. Undorító! Nem akarom többé megcsokolni! Milyeb betegséget terjeszt egy kutya szája?

Figyelt kérdés

Mikor rá kérdeztem mit csinál, azt mondta ennyire szereti és tiszteli a kutyája! Igy fejezi ki az alázatát!

Fúj, előtte meg a séta közben láttam fel órával ezelőtt valamit a ffűben nyalogatni!


Milyen betegséget terjeszt egy kutya? Mert hogy nekem nem kell semmilyen fertőzés, herpesz, az biztos!



2014. márc. 28. 11:07
1 2 3
 11/27 Firestorm ***** válasza:
61%
Hozzáteszem amitől rosszul vagyok és többször is láttam ilyet,mikor a szülő megbüfizteti a gyereket ugye jön vissza a cucc és rámegy a szülő kezére az meg lenyalja,na attól a gyomrom felfordul és nem 1x láttam ilyet...
2014. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
40%
Persze, kinek-mi. Ízlés dolga. Lehetne még fokozni. De akkor sem fogom megérteni, hogy hogy lehet összehasonlítani egy kutyát egy gyerekkel?
2014. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
46%
Hogy itt a legtöbbjének természetes hogy a kutya nyalogat,megdöbbentem.Ki vagytok nagyon éhezve.
2014. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
55%

Az én kutyám is szokott arcon nyalni...nem szájon, mert az nálam is undi, mert idegenekkel se állok le csókolózni, de ha esetleg véletlenül szájon is nyal a kutya, akkor megmosom a szám, és nem aggódok azon,hogy mit kaptam el...Tudván tudom, hogy egészségesek a kutyáim, így fel se merül bennem, hogy bármit elkapnék, szimplán nem szeretem ha idegen emberek, állatok nyála a számba kerül.

A számon kívül meg ott nyalogat a kutya,ahol akar, én is csókolgatom őket...

Kérdező, ha ez téged zavar,akkor a barátnődnek mondd el, és mondd neki, hogy ha a kutya szájon nyalja,akkor egy darabig ne várjon tőled puszit...ennyi.

2014. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
77%

itt egy páran tévedésben vannak, igen, fertőtlenítő hatása van a kutyanyálnak, éppen ezért is nyalogatják a sebeiket, az ember nyála is ilyen, de ettől még nem tisztább a kutyák nyála, mint az embereké, nekik is ugyanúgy vannak bacik a szájukban, mint nekünk

ami a férgességet illeti: tudtommal nyállal nem terjed a férgesség, főképp nem a szívféreg, tehát emiatt sem kell aggódni

én sem szoktam engedni a kutyámnak, hogy arcon nyaljon, de néha becsúszik egy-egy, mert kis sunyi hirtelen "támad" :)

egyébként a kutyáknál arc nyalogatása a tisztelet jele

2014. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
53%
Ennél rosszabb is érhet,de az az emberek között természetes.Pedig az sem kifejezetten higienikus.Elkaphatsz férgességet,ha a kutya soha nem volt fėregtelenítve vagy felnyalt valamit a fű közül,meg toxoplazmozist.Ez a kettő a gyakoribb.mondjuk vannak véletlenek,de azt nem tartanám jó mókának,ha rendszeresen szájon nyalna az ebem.
2014. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem tudom, én mindig utálom, ha a kutya szájon nyal, pedig imádom a zebjeimet. Biztos én vagyok maradi, de ez olyan terület, amit egyedül a páromnak tartok fenn, és az arcomat is utálom ha nyalja a kutya:S Elég furcsa a barátnőd.
2014. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem meg abszolút mindenkinek a magánügye hogy mit enged meg a kutyájának és mit nem. Véleményünk lehet, de ha már annyira a másik orra alá akarjuk dörgölni, akkor azt tegyük kulturáltan, ne egy 4 éves gyerek szintjén fújjogjon az ember.


Kérdező, egy oltott, féregtelenített, tisztán tartott, ápolt kutya az ég világon nem terjeszt semmit, annyira nagy a "kockázat" mintha veled csókolózna a lány.

Másrészt meg az ő dolga hogy mit enged a SAJÁT kutyájának, a SAJÁT otthonában. Ha neked nem tetszik, meg lehet ezt úgyis mondani hogy "ne haragudj kincsem, de kutyapuszi után nem szeretnék csókolózni, mert nem tartom higiénikusnak, kérlek most meg". Nem pedig "jaj fújj, undorító, többet meg se csókollak", mert ez dedó szint, plusz én a lány helyében nem hiszem hogy utána vágytam volna a társaságodra, nemhogy a csókodra... Lefogadom hogy mindenkinek vannak olyan szokásai, ami a másik ember szemében furcsa. Vagy elfogadod, vagy keresel mást. De ez a sajátos "vélemény-nyilvánítás" akkor is bicska-nyitogató.

2014. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 zsuzsabazsa ***** válasza:
53%

Szerintem se csókold meg többet a barátnődet.


Őt ajánlom helyette és még jó háziasszony is.

[link]

2014. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
89%

Két kutyám van, de nekem még az is undorító, ha látom, hogy más megnyalatja az arcát, száját a kutyával... brr.


Ugyanakkor a tapasztalat azt mutatja, hogy egészséges immunrendszerű emberek nem lesznek betegek a kutya nyálától. De ha pl nem sokkal a puszilkodás előtt kakát evett a kutya, vagy nyers húst, attól szerintem nagyon is lehet (pl kaka után féreg), ha a kutya közvetlenül a szájat nyalogatja.


A lényeg a lényeg: ha a kutyával smacizó barátnőddel cserélsz nyálat, attól nem igazán lehetsz beteg. Viszont attól még találhatod undorítónak, de azt már neked kell eldöntened, kell-e neked ezek után a csaj.

2014. ápr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!