Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A barátnőm hagyja, sőt direkt...

A barátnőm hagyja, sőt direkt csucsorit hogy a kutyája megnyalhassa. Undorító! Nem akarom többé megcsokolni! Milyeb betegséget terjeszt egy kutya szája?

Figyelt kérdés

Mikor rá kérdeztem mit csinál, azt mondta ennyire szereti és tiszteli a kutyája! Igy fejezi ki az alázatát!

Fúj, előtte meg a séta közben láttam fel órával ezelőtt valamit a ffűben nyalogatni!


Milyen betegséget terjeszt egy kutya? Mert hogy nekem nem kell semmilyen fertőzés, herpesz, az biztos!



2014. márc. 28. 11:07
1 2 3
 21/27 Armin Porter válasza:
56%
Teljesen jogos a felháborodásod. Ha igazán tisztel és szeret téged a párod, akkor fejezze ki az alázatát azzal, hogy csak téged csókol meg.
2014. ápr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
64%

Imádom a kutyáim és nagy kutyás vagyok. Időnként elő is fordul,hogy megnyalják véletlenül a számat, ilyenkor megtörlöm, nem csinálok belőle nagy ügyet. Direkt csücsöríteni neki szerintem nem normális. Amennyiben állandó jelleggel csinálja teljesen igazad van , mondd meg neki, hogy zavar és ha számítol neki akkor megérti. Azért nem kell kutya nélküli barátnőt keresni,mert nagyon ritka az ilyen kutyát tartó aki csücsörít neki, utána meg várja a puszit.

Egyébként azt meg nem hiszem el,hogy itt egyesek kutyája nem nyalja magát, meg nem tisztogatja a szőrét sem. Amúgy sem kell a földet nyalni ahhoz, hogy akár egymástól is kapjunk el valamit, akár egymás utáni iváskor. persze azért nem kell nagyon finnyásnak lenni, alapjában véve nem történik semmi, de akinek gyenge az elkap minden szart kutya nélkül is.

2014. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Firestorm ***** válasza:
Azt nem mondtam,hogy a szőrét nem nyalja,hanem azt,hogy se a seggét se a cuniját nem nyalogatja.
2014. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
11%
Akinek nincs kutyája, kedvence az nemérti. Mind buták vagytok!
2014. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
17%
nem lessz tőle semmi bajod ..... az én kutyám is volt mikor meg nyalta az arcomat sőt még volt mikor a számba nyalt bele mondjuk azért rá szóltam hogy nem szabad .... de még mindig élek
2014. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
65%
Hét megáll az eszem hogy milyen válaszok jönnek!15-ös,nem vagy egy kicsit butácska?Nekem van kutyám és nem szertenék vele smárolni,miután a heréit nyalogatta,kösz de nem!Hiába mondjátok hogy így meg úgy antibakteriális,ha előtte a tökeit nyalogatta,és ha nem lenne tőle tényleg semmi bajod akkor még gusztusosnak találjátok hogy "leszopjátok" a kutyát?(Mert ugye ez olyan...)Jogos a felháborodásod,én biztos hogy nem akarnák a kutyával smárolni,akármilyen "antibakteriális",persze lehet lepontozni...
2014. ápr. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

"még gusztusosnak találjátok hogy "leszopjátok" a kutyát?(Mert ugye ez olyan...)"


Te rendkívül idióta vagy. Gondolom a lány se akkor kapta ölbe a kutyáját amikor az épp az intimebb részeit nyalogatta. Azért ez már kritikán aluli hogy te már szopásról meg smárolásról beszélsz, amikor kb ez történt:

[link]

2014. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!