Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pontyhát csak német juhásznak...

Pontyhát csak német juhásznak lehet vagy más fajtánál is kialakulhat?

Figyelt kérdés
Mennyi rá az esély, hogy kialakul? Van olyan ami elősegíti a pontyhát kialakulását (pl agility). 1 éves Leonberger.
2014. márc. 30. 13:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Tenyésztőtől van külföldről 1000 euro-ért. Jó minőségű neves kennelből vettem, tenyészkannak. Acanát evett és csonterősítőtt kapott viszont az első mancsa förtelem, kivan fordulva neki kb így:

[link]


12 hónapos most, csont sovány, pedig még mindig acanát eszik, most, hogy bejött a jobb idő hordom úszni őt, hogy izmosodjon. Szerintem a háta egyenes nekem ezt tavaly mondta egy kiállításon a bíró, hogy pontyhátas de én nem érzek se mélyedést se púpot ott. Agilityzni nem akarok de az engedelmességi vizsga része.

2014. ápr. 5. 17:47
 12/15 anonim ***** válasza:

A kifordult mellső láb mikor alakult ki nála? Ez akár öröklött, de szerzett is lehet. Acana mellé nem adunk kálciumot. A túladagolás sokszor nagyobb bajt csinál, mint a kevesebb.

Engedelmesnél nincs semmi agility a vizsgában.

2014. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mi kutyaiskolánkban benne van. Örökölt nem lehet, mert testvérek és szülők normálisak. Szóval akkor az acana mellett a kalcium okozott bajt.
2014. ápr. 6. 12:07
 14/15 anonim ***** válasza:

Egy alomban sosincsenek tök egyforma kutyák.

Lehet az összes remek és egy valamiért hoz hibát.

Amikor kezdett látszani a lábállással a gond, beszéltél a tenyésztővel?

2014. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen beszéltem vele, nem mondott semmi érdemlegeset, csak annyit, hogy nem öröklődő, meg hogy folytassam az acana adását.
2014. ápr. 6. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!