Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chaten kialakulhat komoly párkapcsolat? Szerintem nem, de kíváncsi vagyok más véleményére is. Kort és nemet írjatok lécci!

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem is sűrűn, de kialakulhat. :) 43/F
2013. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen! Volt rá példa a praxisomban is már ...


38/F

2013. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát az én koromban szoktak általában chaten összejönni az emberkék...alapokat adhat, de minimum heti találkozás azért kell hozzá...16/F
2013. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem.


Max. akkor ha mondjuk egy ffi annyira beleszeret az adott nőbe, hogy képes felfedni magát, vagy úgy rendezni a dolgokat, hogy megismerje személyesen is, és utána árulja el, hogy ki ő...


44N

2013. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
volt mar ra pelda, hogy akik igy jottek ossze, azota is boldogan elnek, de ez eleg ritka, szoval kialakulhat. de semmikepp sem foghato egy igy kialakult kapcsolat egy a "megszokott" modon kialakult kapcsolathoz, hogy szemelyesen ismeritek meg egymast
2013. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolsz rá, hogy a chaten kialakul egy ismertség, amiből később párkapcsolat lesz, akkor teljesen elképzelhető.

De ha csak chat-en "találkoznak" és csak onnan ismerik egymást, akkor már aligha...

2013. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ja es 16L
2013. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen kialakulhat belőle kapcsolat, ezt saját magam meg tudom erősíteni(: és számos példa van már arra is, amiből később házasság is született.
2013. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is meg tudom erősíteni, hogy kialakulhat, mert az enyém is ilyen...

De igazából nem így képzeltem el a dolgot, és elég gáznak tartom majd az unokáimnak mesélni a romantikus sztorit, hogy "amikor a nagyitokkal megismerkedtem facebook-on"....

Szóval nem normális ez, az az igazi, ha élő kapcsolatból szövődnek szerelmek. De manapság sajnos inkább a virtualitás felé mozdulnak el a dolgok. Tehát a kérdésednél maradva: igen, kialakulhat csetből komoly dolog.

2013. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mai világban inkább az a kérdés, hogy "Ki e alakulhat a való életben kapcsolat?".
2013. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!