Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kiskutyával kb. mennyit...

Egy kiskutyával kb. mennyit kell foglalkozni naponta?

Figyelt kérdés

Pl. 2X kell sétáltatni? És mennyit? Reggel elég neki negyed óra?

És mennyibe kerül hetente a kajája?



2014. márc. 31. 14:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
igen. Yorkshire terriert láttam 40-50 ezerért... többit még nem néztem, szóval nem tudom el olcsónak számít e a kutyusok közt...
2014. ápr. 1. 14:31
 12/14 anonim ***** válasza:

Nah igen leginkább erre gondoltam.... egy yorki alsó hangon 150.000.


Amit te 50ert nézel az igen nagy valoszinuseggel beteges kiskutya lesz akinek annyi köze vvan a yorkikhoz mint nekem egy kinaihoz... olvass utana a szaporitoknak. Hogy me4t rosz amit csinálnak es hogy neked mennyi kinden bajod lehet belőle.

2014. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ok. Ezt nem tudtam. Köszönöm!

És a Yorkshire-t ajánljátok? Vagy esetleg hasonlót?

én aranyos, ragaszkodó, barátságos és eléggé aktív kutyust szeretnék. Tudtok ilyet ilyen "kicsiben"?

2014. ápr. 1. 14:44
 14/14 anonim ***** válasza:

Nyilván minden kutya aranyos a maga módján. Nekem nem tetszenek a yorkik, meg úgy általában a kistestű kutyák sem, szóval nem igazán tudok mit írni róla/luk.

Ha mindenképpen kistetű kutyát kellene választanom akkor Westie-t vagy Bichon Havanese-t választanék. Egyszer vigyáztam egy Havanese-re és azt kell mondanom imádnivaló fajta, mégha nem is szeretem egyáltalán a kistestűeket teljesen elbűvölt. Tapasztalataim szerint nagyon játékos és ragaszkodó, könnyen lefárasztható (vagy csak én voltam neki túl sok :D ), de nagyon aktív. Tényleg nagyon édes, de ez csak egyszeri tapasztalat volt, egy adott kutyáról, bővebben nem tudok róluk semmit. A Westie csak küllemre tetszik - bár kinézetre tilos kutyát választani! - olvass utána a fajtának ha gondolod. :)

Egyébként itt írtak a yorkikról egy csomót: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__255951-kinek-..

[link]

Mindenképpen nézz utána a fajtáknak és soha ne kinézet alapján dönts! :)

2014. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!