Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyanév választás. Mi legyen...

Kutyanév választás. Mi legyen a kutyám neve?!

Figyelt kérdés

Gondolom unalmas téma, de szeretném kikérni a véleményeteket, a kutyanevekről, mert kíváncsi vagyok úgy átlagban az embereknek tetszik-e vagy nagyon gáz.

Két név jött szóba eddig, az egyik a Milo (ejtése: "májlo", de lehet simán "milo" is) a másik pedig a Levi (ejtése: "liváj"). Úgy gondolom ezek annyira nem gyakori kutyanevek - legalábbis Magyarországon -, ezért is tetszenek annyira. Más lehetőségre is nyitott vagyok, szóval ha tudtok különleges, nem túl gyakori kutyaneveket, akkor írjatok! :)

Egyébként egy fekete kan Labrador kapja majd a nevet, ha ez segítséget jelent. :)

Köszönöm a válaszokat!



2014. ápr. 1. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Lord? :) Én ezt adnám egy fekete labinak. :) Nekem zsemle színű szuka labim van, az ő neve Lordi. :)
2014. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy nekem nem tetszik a Milo és a Levi. :)
2014. ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A Milo név nekem tök tetszik, mondjuk a "Maszk" c. filmben egy jrt-nek a neve ez. Én nem adnám ezt a nevet egy labinak, inkább a Lord.:)
2014. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Harley? :) mint a Davidson
2014. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

A Levi kizárt! Aranyos,de mivel ez a név lágy mássalhangzóval kezdődik,a kutya nem tudja hamar megjegyezni, és csak sokkal később jegyzi meg. Itt a kalauz,én is innen választottam nevet a beagle-ömnek.

[link]

2014. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

A Lord nekem túl "kemény" név egy labinak, inkább "aranyosabb" nevet adnék neki, ha már nem egy véreb. :D A Maszkot gondoltam, hogy felhozzátok majd a Milo-val kapcsolatban, de ismerek egy fekete kan labit Milo névvel és szerintem nagyon illik rá! (Bevallom innen jött az ötlet. :D)

A Harley nem rossz, de a Milo és a Levi még mindig jobban bejön, nem tudom elképzelni, hogy így hívjam a kutyámat. :/

Utolsó neked köszi a tanácsot, megpróbálok ezek szerint gondolkodni a továbbiakban!

Várom a további véleményeket, ötleteket! :D

2014. ápr. 2. 10:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a Levi, de nekem a Shadow, Aqua is tetszene, főleg, hogy a labradorok szeretik a vizet :)
2014. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, én se tudtam elképzelni hogy a kutyámat majd Lordinak hívom.Olyan fura névnek tűnt, de végül is illik rá. :) (Pláne hogy mindenki úgy hallja a Lordit hogy Norbi :D )
2014. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Itt vannak kutya nevek: [link]

Nekem amugy nagyon tetszenek ezek a nevek:Árnyék,Rock-Rocky,Grace,Tarry STB. De ha megkapod a kutyád TE FOGOD ELDÖNTENI HOGY MILYEN NEVE LEGYEN.Mondjuk a kinézetéről,huncutságáról,tevékenységeiről.....Ha meglátod és nálad van már napok ótta elfog dőlni hogy minek akarod mondani és hogy milyen név illik rá :) Szóval ne aggódj emiatt majd ha meglesz a fejedbe elfog dőlni.(nekem is így volt)


2 Lablador Retriever tulajdonosa

:D

2014. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A Milo "Májló"név szerintem illik rá.
2016. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!