Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó választás...

Szerintetek jó választás lenne a Bernáthegyi kutyafajta? KÉRLEK SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Írták róla,hogy szinte csak akkor adjunk ki neki parancsokat,ha "muszáj".Ennek mennyire kell így történnie?

Nekem a kedvenc fajtám közé tartozik,de szeretném őt sok trükkre megtanítani,mint pl szégyelld magad! vagy hasonlók.(az alapokon kivűl) Vevő lesz rá? Vagy vásároljak inkább egy Golden retrievert,ha ilyen szándékaim vannak?

Köszi előre :)



2014. ápr. 1. 19:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Elnézést,hogy felreerthetoen fejeztem ki magam.Igen ugy ertettem,hogy kepes lesz-e ram koncentralni,amikor szukseges az odafigyeles.
2014. ápr. 3. 20:25
 12/12 anonim válasza:
Nos a Golden sokkalta inkább tanítható különböző trükkökre, mivel a bernáthegyi egyébként is rosszul tűri a hosszú foglalkozásokat, és az általa feleslegesnek ítélt parancsszavakat felülbírálja. De mindettől függetlenül szerintem a legérzőbb, és legmélyebben ragaszkodó kutyafajta! :-) Bár a Goldent is nagyon szeretem! :)
2014. ápr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!