Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemrégiben volt fenn egy...

Nemrégiben volt fenn egy kérdés hogy bernáthegyi vagy moszkvai őrkutya van e képen. Megnéznétek az én kutyámat is?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam születésnapomra a páromtól egy kiskutyát, tudja hogy imádom a bernáthegyiket ezzel szeretett volna meglepni.(ez meg is történt) Viszont ahogy nézegettem a képeket kezdek kicsit elbizonytalanodni, nem együtt mentünk el megnézni a kutyákat így én a szülőket sem láttam. Nem törzskönyves így tudom hogy nem is fajtatiszta csak fajta jellegű.Melyikre hasonlít jobban a bernáthegyire vagy a moszkvaira?

[link]

[link]


2014. ápr. 2. 13:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
7es, melyik volt a te kérdésed?
2014. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:

mar nem talalom, talan meg regebben toroltem, de kiskoraban mi sem voltunk benne biztosak hogy bernathegyi, itt egy kiskori kep ami a kerdesemben szerepelt:

[link]

2014. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de a tiédről pont látszik, h bernáthegyi...ám pont jó példa is h kb így kéne kinéznie egy bernáthegyinek. De a kérdezőé max képen már látott bernáthegyit. Nézd meg a színeit, a fejformáját... ezek után tuti nem bernáthegyi.
2014. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Firestorm ***** válasza:
Szerintem pedig mind a kettő van benne,nem állítanám egyértelműen,hogy moszkvai de azt sem hogy bernáthegyi.
2014. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk azt, h egy biztos, ez a kutya nem bernáthegyi - attól még lehet annak a keveréke vagy akár moszkvai vagy annak a keveréke vagy egy nagyon jólsikerült xy keverék, de h nem bernáthegyi az tuti.
2014. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Én azért mondanám a moszkvait, mert a bernáthegyinek a szemei sokkal jobban meg vannak ereszkedve, vagy hogy is mondjam.
2014. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Firestorm ***** válasza:
Meg a bernáthegyinek picit nyomottabb az orra.
2014. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat . Megkérem a páromat hogy azért keresse meg akitől vette, és beszélgessen el vele.Ha másért nem is legalább másokat ne verjen át. Tanulópénznek jó volt.még egy kérdés ha moszkvai őrkutya és eddig gyerekekkel nevelkedett akkor a késöbbiekben sem lesz gond ezzel?
2014. ápr. 2. 16:40
 19/29 anonim válasza:
21%

Kerdezo ne hallgass mar senkire, hidd el (en raktam fel a kepeket) a Te kutyad is bernáthegyi. Legalabbis inkabb az mint moszkvai or!

Annak idejen az enyemre is ezt irkaltak, be is panikoltam rendesen, aztan 1,5 eves korara szepen kifejlodott.

Ne felj nagyon jo kutyus lesz, lehet nem a tipikus gyonyoruszep bernathegyi, de bernathegyi!Azzal a sok szeretetre melto tulajdonsagaval egyutt!!!!!

Azert hogy megnyugodj nezz utana kitol vasaroltatok,de ne aggodj ha meg moszkvai orkutya is lenne (DE NEM AZ), akkor sem lenne vad, mert minden kutya olyan amilyennek nevelik.

2014. ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább moszkvai őrkutyára hasonlítana.
2014. ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!