Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon nehéz döntés, szerintetek?

Nagyon nehéz döntés, szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van előjegyzésem az egyik kennelben egy kiskutyára, aki még nem született meg(kb 140 ezer lesz). Viszont találtam egy másik kennelt ahol a kutyus már 3 hónapos, megkapott majdnem minden oltást és elhozhatnám 100 ezer forintért.

Szerintetek maradjak annál a kennelnél amit kinéztem, vagy vegyem meg a 3 hónapos kiskutyát? -Golden retriever


2014. ápr. 2. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Ha maradsz az eredeti kennelnél, akkor talán megengedik, hogy látogasd a kutyust. Csodálatos érzés, ha a megszületése utáni pár naptól megfigyeled, hogy növöget, mígnem hozzád kerül.

Mindenesetre azt ajánlom, menj el a másik kennelhez és nézd meg ezt a 3 hónapos kutyust, és ha azt érzed, hogy ő az, akit kerestél, ne habozz. De ha nem, maradj az eredeti tervednél.

2014. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a 3 hónapos kutyust élőben is, szerintem érezni fogod, hogy ő kell-e neked. :-)
2014. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
melyik 2 kennel? :)
2014. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik kennel a jobb.
2014. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Sokmindentől függ. Mi a célod a kutyával? Kiállítás/sport/munka vagy csak kedvencnek kell? Láttad már a 3 hónapos kicsit? Ha mindkettő ugyanannyiba kerülne és mindkettőt azonnal elhozhatnád, melyiket választanád? Mit tudsz a két kennelről? Elbeszélgettél a tenyésztőkkel hosszasan, és más kutyások mit mondanak róluk? Ezeket gondold végig.
2014. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!