Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya lakásba való állat,...

Kutya lakásba való állat, vagy csak az emberé a ház? Ki hogy gondolja?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 11:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ, mekkora. Panel lakás, vagy családi ház. Hullik-e a szőre vagy vágni kell.


Nálunk 2 is van panelben, egyiknek hullik a szőre, de mi szívesen takarítunk minden nap utána.

2009. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
58%
Nem lakásba való. Szerintem. Akit nem zavar, hogy a sétálás után a sáros lábával rámászik a szőnyegre, annak hajrá. De a kutya sem feltétlen érzi jól magát egy lakásban
2009. dec. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
85%
Nekem goldenem van. négy évig egy 45 nm kis lakásban lakott velem. hullott a szöre, de én takaritottam utána, mert a kutyussom családtagnak számit. Mivel én folyton otthon voltam nem volt sose egyedül és rengeteget sétáltunk. Már egy éve kertesházi kutya, de bejöhet bármikor. Kanapé még mindig az övé:)
2009. dec. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
84%

12:02! Aki lakásban tartja a kutyáját, az séta után MEGMOSSA a lábát, hogy ne sározza össze a szőnyeget. Ilyen egyszerű. :)


1. voltam

2009. dec. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
79%
az elözö vagyok .. Sosem volt sáros a lába amig lakásban laktunk. Séta után mindig lábmosás volt . Van neki egy lavorja :) Most hogy kertesházi kutya lett még mindig tappacsot most séta után ( mert most is sétálunk minden nap)
2009. dec. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
27%
mármint a 12.04 és 12.06 :)
2009. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
63%

12:02

A gyerek is rámászik sáros lábbal a szőnyegre, sőt, bizonyos korban simán le is pisili. Mégis megtartjuk.

A kutya családtag, akit nagyon lehet szeretni. Takarítani mondjuk tényleg sokat kell utána.

2009. dec. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem egy h..lye magyar (vagy inkább kelet-európai) szlogen, hogy a kutyának kint a helye. Nálunk komolyabb állattartási kultúrával rendelkező országokban szinte senkinek nem fordul meg olyan a fejében, hogy kizárja a kutyáját a házából. Az oka meg egyszerű: a kutya társállat. TÁRSállat. Az, hogy van sok helye mozogni, valóban fontos a jó közérzetéhez, de még ennél is fontosabb, hogy annak a közelében lehessen, akit a mindenének tekint. Egy igazi gazdi, aki ezt tudja, maga mellett (akár a lakásban) tartja a kutyát azzal együtt, hogy megadja neki a lehetőséget arra is, hogy kimozogja magát (akár sétával, akár kertben szaladgálással, de ez utóbbi azért alapetően kevés egy kutyának, a séta által nyújtott élményekre egy kerti kutyának is szüksége van - vagy lenne).

Szóval szerintem:

Jó, ha van kert, de nem tartom jónak, ha a kutya nem teheti be a lábát a gazdija otthonába.

2009. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
58%
nálunk lakásba való:))) mondjuk fajtáját tekintve is szobakutyánk van:) és nyilván, aki lakásban tart kutyát, és igényesebb, nem hagyja hogy a kutya összemocskolja.. nagyon jól tisztán lehet tartani kutya mellett is... nálunk például sosincs se kutyaszag, se kosz utána:D mindig összetakaritom, a lábait megmosom séta után, pofa törlés van kaja után, szoval megteszem amit kell:)
2009. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
49%
12:56 teljes mértékben egyetértek.:)
2009. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!