Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek folytassam a...

Szerintetek folytassam a kutyámmal a gyakorlásokat?

Figyelt kérdés

Szerintetek jól ugrik ?

Érdemes lenne tovább dolgoznom vele ?


link : https://www.youtube.com/watch?v=nM4T1v9hSQ8



2014. ápr. 5. 14:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes, csak így tovább. De én elkerülném a helyedbe a betonon való szaladgálást.
2014. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ezt úgy érted , hogy ne betonra érkezzen ? Tegyek oda egy szivacsot vagy a fűben gyakoroljak tovább ?


Vagy amikor a betonon húzott engem ? Ha igen csak egy szakaszon szoktam így megfuttatni egyébként kirándulni szoktuk vinni :) Köszönöm a választ !

2014. ápr. 5. 14:49
 3/20 anonim ***** válasza:
Én az ugrási technikákhoz nem értek, de mindenképp dicséret illeti az igényes gazdit, aki egyszerű eszközökkel is igyekszik megadni mindent az ebnek! Nagyon boldog kutyád lehet!
2014. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes kutya, folytassátok a gyakorlást!Amúgy milyen fajta kutyus? Láttam már ilyen kutyát de nem ugrik be hogy mi a fajta neve. :) És mennyi idős amúgy?
2014. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :3 Igyekszem az alap dolgokat ül,fekszik.gyere,marad,pacsi,fekszik,katonajármod már tudja ! Voltam vele kutya oviban aztán suliban is ! De nagyon nehéz volt megközelíteni így abba hagytuk most így itthon próbálkozok neki megtanítani dolgokat ! Szerintem nagyon szép magasokat tud ugratni ! És folytatom vele az ugratást és hetente emelek az akadályokon és általában bemelegítek kicsi aztán a nagyobb akadályok ! Köszönöm a válaszokat ! :)
2014. ápr. 5. 15:03
 6/20 A kérdező kommentje:
törpe schnauzer habár az alakja nem olyan zömök inkább megnyúlt szegénykém de a lábai miatt tud szerintem ugrani :) 3 éves :) Köszönjük
2014. ápr. 5. 15:07
 7/20 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 5. 15:08
 8/20 anonim ***** válasza:

Ajánlok egy könyvet: 101 kutyatrükk

Vannak olyan feladatok ahol a kutyának át kell ugrani a gazdit, miközben a gazdi bukfencezik, vagy mi közben kézen áll a lábánál át kell ugrania a kutyának.

Bár ezen kívül van még sok trükk, mert lehet ezeket nem tudja megcsinálni, mert nem egy nagy kutya, így nem biztos hogy áttudja ugrani a gazdi lábát kézen állásánál. :)

2014. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát a kézenállást biztos nem :/ de azt hogy én lefekszek a földre vagy le guggolok talán lehetséges megpróbálkozom a vele ! Köszi az ötletet :)
2014. ápr. 5. 15:19
 10/20 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem ő is áttud ugrani a két lábad között ha kézen állsz (ha tudsz kézen állni), ha dobozokból kiraksz egy kis lépcsőt, majd a kutyus neki fut, felmegy a dobozos "lépcsőn" majd átugrik a lábad között.Ha érted hogy értem. :)

És ha nem lenne meg a 101 kutyatrükk, a neten valahol le lehet tölteni. :)

2014. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!