Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért érzik sokan bajnak, ha...

Miért érzik sokan bajnak, ha a kutyájuk (vagy igazából bármilyen állat. ) emlőihez, fenekéhez, vagy nemi szervükhöz érnek?

Figyelt kérdés
Most komolyan kérdezem. Van olyan ostoba ismerősöm, aki ha fürdeti a kutyáját sosem mossa ki fenekét és a punciját se. Azzal magyarázza, hogy az a magánszférája a kutyának és illetlenség odanyúlni.... Ki röhögöm e? Naná! Egy kutyára úgy kell gondozási szempontból tekinteni, mint egy kisbabára. Ők nem tudják kimosni a saját feneküket vagy puncijukat (se semmijüket..), nincs kezük, hogy egyedül gondoskodjanak magukról vagy hogy megnézzék maguknak, nincs e csomó a cicijükbe. Anyukám kutyája is az emberi butaságtól halt meg, mert szerinte is ciki hozzáérni a kutyája emlőihöz, pedig volt egy csomó rajta, amit még ha korábban vesz észre (mielőtt dió méretű lett volna..), ellehetett volna távolítani és pár gyógyszert beszedve simán élhetett volna a kutya hosszú, boldog életet! Sőt, amikor ott volt a csomó, még akkor nem nyúlt hozzá, én vittem el orvoshoz a kutyáját. Nekem a hererákra hívták fel a figyelmemet a kan kutyám miatt és igen, minden hónapba 1-2x megfogom a heréit és kitapintom, hogy nincs e csomó vagy elváltozás. Ugyanígy a szuka melleivel és a vulva rák elkerülése érdekében a szemérem ajkait is megtapogatom. Láttam már a saját kutyám kukijába ment egy kullancs (persze nem bele, hanem kívülről), erre anyám benyögte, hogy ki ne szedd! Miért? Mert MEGSÉRTŐDIK az a kutya és ez erkölcstelen dolog (pedig nem vallásos az anyám..), erre megkérdeztem tőle, hogyha a gyereked nemi szervénél lenne egy kullancs, kiszednéd? azt mondta persze, amire azt feleltem,akkor én is kifogom a kutyámból. Miért ilyen ostobák sokan??

2014. ápr. 5. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem viszonylag kevés embernek az az indoka, mint anyukádnak.

Inkább az van, hogy vannak, akik számára gusztustalan a kutya fenekéhez nyúlni pl.

2014. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Eddig sem okozott ez nekem problémát, de mióta kutyát nyírok, állandóan "akad" egy zacsi vagy péra a kezembe :D


Fenék meg minden mosásnál, hisz az is lemosom, ne legyen kakis.

2014. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát ezaz, ha meg hasmenése van annak a szegény kutyának, akkor úgy kell hagyni???? dehogyis.. szappan és víz meg a kezünk és újra tiszta.
2014. ápr. 5. 17:47
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal semmi baj nincs, amikor valaki fürdetés vagy átvizsgálás gyanánt hozzányúl a kutyája fenekéhez, emlőihez, vagy nemi szervéhez. Hiszen tényleg lehet baj belőle, ha nem vizsgálják át, és ha a fenekét se mossák le, elég gusztustalan dolog :S A baj akkor van, ha a saját kedvtelésére teszi ezt.
2014. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon szoktam a kutyáimat fürdetni, de az egyiknél néha előfordul, hogy kakilás után ott marad egy kis darabka a fenekénél. Olyankor felemelem a farkát és letörlöm. Nem nagy cucc. De pl. ha fürdetem, akkor nem mosom meg a fenekét, meg a punciját, ahogy a kannak se a fütyijét. Alapvetően letisztogatják maguknak, így nem látom értelmét mosni. Persze, ha valami olyan lenne, akkor egyértelműen nem esne nehezemre hozzáérni.
2014. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
persze,de az már más kategória. itt az általános gondozásról van szó, hogy elkerülhetetlen, főleg fürdetéskor. a hosszú szőrű kutyámnak hiába van a fenekéből kinyírva a szőre, attól még ha lágyabb a széklete lefolyhat a fenekén és nem csak a szőrébe, de ha lent hordja a farkát, abba is beleragad. tehát gusztustalan, ezért kell neki kimosni mindig. azt senki sem élvezi, ha a kakiban turkál, na de a gyereke sem tudja átpelenkázni magát!
2014. ápr. 5. 18:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezért fürdetem gumikesztyűben a kutyáimat:)
2014. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Úristen akkor mit szólt volna anyukád amikor múltkor inszemináláshoz spermát vettem le a kan kutyától :D :D
2014. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
ahelyett hogy rakétáznának a kutyájukkal
2014. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ez az utcsó kettő undorító volt...
2014. ápr. 5. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!