Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyáron szerintetek milyen...

Kohdf hirte kérdése:

Nyáron szerintetek milyen lenne kutyával kocogni? ( elég koordinálatlam angol cocker spániel )

Figyelt kérdés

2014. ápr. 7. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy koordinálatlan? Neveletlen?
2014. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már voltam a spánielemel futni és elég szépen jött .
2014. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A futás, kocogásnál a z én kutyám sokkal "jobban" szokott viselkedni, mint egy átlagos sétánál :) Inkább a futásra koncentrál, mint a körülötte lévő dolgokra, szagokra. Ha meg mégis leáll, hívd! Egy idő után megszokja, hogy ha futunk, akkor nincs szimatolás.

Jó kutyázást!

2014. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

előtte sétálj vele,hogy elvégezze a dolgait,aztán 5 perc alatt fel fogja venni a kocogásod ritmusát és jön majd mögötted.

párszor lehet,hogy megrántja magát ha neveletlen,de gyorsan rá fog jönni,hogy nincs mit tenni,vagy jön mögötted,vagy fojtja a póráz.

a póráz hosszát úgy állítsd be,hogy ne tudjon lemaradni szaglászni,3-4 méterre.

én övtáskába szoktam tenni kocogásnál a pórázt,hogy ne kelljen fogni.

2014. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha meleg van, próbálj kora reggel vagy szürkületben
2014. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak elég nagy a térigénye... úgy értem ha szabad séta van, elmegy tőlem messzebbre is, körbefutja a teret, megszimatol mindent... mégis folyton szemmel tart, figyel rám, ha hívom jön, ha irányt váltok, azonnal ő is.


Mondhatni ezt kooridinálatlanságnak, de nekem nem igényem, hogy semmi ne érdekelje, csak én, és semmit ne csináljon, csak mellettem szeressen bandukolni.


Szerintem próbálj vele futni nyugodtan, kis idő, míg összeszoktok, és nem lesz gond.

2014. ápr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!