Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Border Collie könnyen...

A Border Collie könnyen betanítható, okos kutya? Egy nagyobb lakásba elférne? Kb mekkorára nőhetnek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 17:01
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gondolom az expresszről 10 ezerért. :) És ha tudnál szöveget értelmezni ott van, hogy IGEN HALT MÁR MEG KUTYÁM, de én nem úgy kezdtem hogy "10 évesen úgyis meghal" hanem azért imádkoztam mindig hogy minél tovább éljen, ha lett volna lehetőség hogy 30-40 évig akkor addig, mert annyira szeretem. Olyan buta vagy mint egy zsák föld, menhelyről úgysem adnának neked kutyát, normális tenyésztő szintén, úgyhogy ne aggódj a szaporítós expresszes kutyád még a 10 évet sem fogja megérni.
2014. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg további viták elkerülése végett: itt mindenki tudja hogy meghal a kutya, nem ezzel van a gond hanem azzal, hogy nem tervezel normálisan előre, és már most azon gondolkozoll hogy úgyis csak 10 évig kell gondját viselni. Nem gondolsz bele hogy lehet hogy már 5 év múlva dolgozni fogsz, vagy családot alapítasz vagy mit tudom én, és AKKOR IS OTT LESZ A KUTYA.
2014. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 A kérdező kommentje:
mert most nem fogom leírni 10 oldalba hogy , hogy fogom csinálni pénzes vagyok nem menhelyről hozom hanem 100 ezerért ennyi .... hülye vagy te
2014. ápr. 11. 13:30
 44/60 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen max. a szüleid pénzesek, ilyen értelmi szinttel nem fogja neked odaadni egy tenyésztő sem, ebben biztos lehetsz. Teszem hozzá hála az égnek.
2014. ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy pénzes vagy - vagyis a szüleid, de messziről jött ember mond amit akar -, hanem hogy nem úgy gondoskodnál a kutyáról, ahogy kéne. Egy kutyának SZERETET kell, nem pedig lóvé. Így nem fogsz kapni normális tenyésztőtől kutyát.
2014. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%

"nem kapok hanem én veszem haha ... ennyi vagy"


Anyuciék pénzén amiért te 5 percet nem dolgoztál? ;) Inkább bújj el, még ilyen parazita kölyköt, ha az én fiam lennél már indulhatnál is keresni diákmunkát, aztán majd rájönnél hogy működnek a dolgok. De szerintem 2 perc után sírva szaladnál haza.


A kutyára élete végéig költeni kell (kaja, oltások, féregtelenítés, stb stb), nem csak akkor amikor megveszed.


Az meg hogy 4 éve szereted a kutyákat, az nem egyenlő azzal hogy tudod hogy kell nevelni, kiképezni egyet. Gondolom pl abba már beletörne a bicskád ha arra kéne megtanítani a kutyát hogy az első szavadra visszajöjjön hozzád vagy hogy egyáltalán ne húzza a pórázt.

2014. ápr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:
a te fiad nem akarok lenni mert egy agresszív , szemét vagy menjél csajt keresni ;) én dolgoztam meg érte mert vannak folyamatosan disznóim és azokat adom el ...ennyi
2014. ápr. 11. 19:41
 48/60 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennék agresszív? Mert azt írtam hogy menj el dolgozni? :) Hát pedig fiacskám, egyszer muszáj lesz beállnod a sorba. Csajt egyébként nem kell keresnem, nem vonzódom a saját nememhez.


Disznók a lakásban? Az érdekes :) És miből neveled fel őket, azt is a saját pénzedből finanszírozod?

2014. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:
disznók lakásban ? hát agyad sincs sok ... van egy tanyánk és azon nevelem őket minden nap ..
2014. ápr. 11. 19:49
 50/60 anonim ***** válasza:
100%
Aha, szóval 2-kor hazaérsz, megírod a leckét és megtanulsz, aztán kimész a tanyára, kiganézod szépen a malacok ólját, és odaadod nekik a takarmányt? Na és honnan van a pénz amiből eteted meg almozod őket? Nem azért, csak már ha itt arcoskodsz hogy neked mennyi pénzed van... :) Mondjuk azt nem értem hogy ezek mellett a kutyára neked mikor jutna időd?
2014. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!