Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 éves alaszkai malamut és...

3 éves alaszkai malamut és egy 8 éves rövid szőrű német juhászból jól jönne ki?

Figyelt kérdés
A malamut a kan.Nagyon keverékek lennének vagy csak anyja falyta lenne és apja falyta? képeket nézegettem de nem igazán lettem meggyőződve semmiről
2014. ápr. 8. 20:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Szent ég, az egyetlen ami megmaradt most a fejemben: FALTYA... Rosszul fogok aludni. :(
2014. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Milyen a "kicsit" keverék? :D
2014. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon keverékek lennének. Ráadásul 8 éves nj szukának már nem kell ellenie. Rövid szőrű német juhászról meg nem is hallottam még, bár jó pár év van már mögöttem kutyázásban.
2014. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
háth a kicsit keverék az olyan hogy mondjuk malamut kinézet és rovid szőr mint a nj nek csak fehér szürkében
2014. ápr. 8. 20:46
 5/30 A kérdező kommentje:

tessék. wikipédiából van

Általános megjelenése[szerkesztés | forrásszöveg szerkesztése]



Német juhászkutya-portré

A német juhászkutya egy középnagy és erős kutyafajta. Lehet hosszú- és rövid szőrű.

2014. ápr. 8. 20:47
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
És még meg is magyarázza.... Szerintem a szuka belehalna a szülésbe, hidd el nem éri meg a kockázatot. A kutyázásban amúgy sincs sok pénz, többet ennének az első 8 hétben + chip+ féreghajtás + oltások mint amennyiért el tudsz adni ilyen keverékeket.
2014. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
romániában lakok.erre nem hallottak még chipről.és idáig 1x maradt terhes a kutya akkor is véletlen.és egyeltalán nem pénzt akarok csinálni.csak egy méltó utódot.meg 2 haveromnakkellene 1-1.
2014. ápr. 8. 20:50
 8/30 anonim ***** válasza:
És ha születik 8-10 kutya azzal mit csinálsz?
2014. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
jajj mintha máshol nem születne 8 kutya és mind a 8 at megtartsák ugye?
2014. ápr. 8. 20:52
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon öreg már szülni a szukád. Komolyan mondom, hogy az életét kockáztatnád ha lehoznál tőle egy almot. Ilyen idős korban már az igazi tenyésztők sem piszkálnak szukát, olyan mintha egy 56 éves nő szülne, LEHETSÉGES de komoly veszélnyek teszi ki magát, már nem úgy működik a szervezete, stb. Ez a helyzet a kutyáddal is.
2014. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!