Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti elhoznátok ezt a felnőtt...

Ti elhoznátok ezt a felnőtt rotit a helyemben?

Figyelt kérdés

[link]


Tervezek egy-két hónapon belül ideiglenest, de igazából már 2 hét múlva is jöhetne. Megláttam ezt a szerencsétlen jószágot, annyira megesett rajta a szívem, olyan sz-rul néz ki. Csak nem tudom, be merjem-e vállalni, mert komolyabb orvosi műtétekre nincs pénzem, most hagytam ott az orvosnál 230 ezret, de az alapdolgokat megkapná természetesen. Szóval, ha kiderül, hogy diszpláziás vagy szembetegsége van vagy ilyesmi, nem tudom kifizetni. De nem hinném, hogy túl jó helyre kerülne el, ha nem hozom el. Ti mit tennétek a helyemben?


A másik jelölt ő lenne, őt sem nagyon vinné más, max. szaporító: [link]



2014. ápr. 9. 15:17
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
81-es: de pont olyan kutyát akarok, amiről te beszélsz, de ez valóban inkább kertes ház téma. A szakember mit takar számodra? Bocsi de ezen a területen nem szeretem ezt a kifejezést, mert szerintem a tapasztalattól leszel az, azt meg akkor szerzel, ha foglalkozol ilyen kutyákkal. Ha meg magamtól nem boldogulok, még mindig megkereshetek egy nálam tapasztaltabb illetőt.
2014. ápr. 10. 09:11
 22/23 A kérdező kommentje:
84-es neked külön köszönöm a választ, minden szavaddal egyetértek.
2014. ápr. 10. 09:14
 23/23 anonim ***** válasza:
70%
Hát igen, ott tévedtél, hogy én viszont ismerem a kérdezőt, majdnem kihoztunk együtt egy embert is harapott bull típusú kutyát menhelyről rehabilitálni, szóval ismerem az ízlését ideiglenesek terén :D Éppen a komoly problémás kutyáknak van nagy szükségük az olyan ideiglenesekre, akik be merik/tudják vállalni azokat is, akiknek nem elég két pofon, hogy észhez térjenek.
2014. ápr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!