Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha választhatnátok kölyök...

Ha választhatnátok kölyök vagy felnőtt kutyát fogadnátok örökbe?

Figyelt kérdés

Van már egy két éves kutyusunk. Neki szeretnénk egy barátot.

Van egy kölyök ami nagyon tetszik illetve ugyan ott egy két éves felnőtt is.

Ti melyiket választanátok mellé?


2014. ápr. 12. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A 2 évest. Aki örökbefogad cuki kölyköt szeretne leginkább, az idősebbnek joval kevesebb az esélye a gazditalálásra, így én őt választanám :)
2014. ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik tetszik jobban, melyikkel jövök ki jobban. Hiába aranyos a kölyök, ha a felnőtt sokkal jobban ragaszkodik hozzám.
2014. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Én szívem szerint MINDET örökbefogadnám!!!!!!!

Nagyon jó fej Tőled is hogy menhelyről viszed a blökit!

Jó volna ha több ilyen ember lenne ,mint Te!

Respect!

2014. ápr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha már megismerkedtél mindkét kutyával, akkor mindenképpen érdemes a saját kutyáddal is letesztelni a kiszemelt kutyákat. Erre azért van szükség, mert a kutyák között is van szimpátia, és én a helyedben azt választanám, akit láthatóan jobban kedvel.
2014. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, te milyen temperamentumú, küllemű kutyát szeretnél és hogy a két kutya miben különbözik egymástól.

Én valamivel biztosabbra mennék inkább és az idősebbek közül válogatnék, mert akkor már tudod, hogy milyen a természete, mennyire pörgős, hogy néz ki, stb.

Érdemes a saját kutyádat is elvinni próbára még a kiválasztás előtt.

2014. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igazából nem aszerint szeretnék választani, hogy egyik felnőtt másik kölyök. Mert mind a kettőnek tutira hamar lesz gazdija mert szép kutyák.

Hanem inkább az, hogy melyik tud jobban alkalmazkodni a felnőtt kutyámhoz. És melyikkel jön ki jobban

2014. ápr. 12. 10:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor nincs kérdés. Vidd el, és amelyikkel jobban kijön, azt válaszd.
2014. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy melyiknek milyen lenne a jelleme, melyikbe szeretnék igazán bele.


Mi nem ismerjük a te kutyádat, így nem is tudunk érdemben segíteni.

2014. ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Felnőttet, egyszerűen nem szeretem a kölyök kutyákat. 2 mentett kutyám van, egyik felnőttként került ide, a másik kölyökként. Ha újra hozok kutyát, tuti felnőttet fogok. Velük már sokkal könnyebb, kiforrott személyiségek. Ráadásul egy 2 éves kutya még fiatal, bármibe bele lehet kezdeni vele.
2014. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is a felnőttet választanám, hasonló megfontolásból, mint az előttem író. Ideiglenes befogadó vagyok, de ha csak nem nagyon muszáj nem vállalok kölyköt. Bár nagyon cukik, de rengeteg baj van velük, és a természetéről is nehéz megállapítani, hogy végül mi lesz belőle, illetve nagyon el is lehet őket rontani.
2014. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!