Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok, egy kutyafuttat...

Mit gondoltok, egy kutyafuttatóba elég lehet egy nyilvános wc?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam országos szinten, hogy egyik nyilvános futtatóba se tettek wc-t. Én mégis úgy gondolom, fontos volna. Ti igénylitek? Van legalább fizetős wc a futtatótokhoz közel? Van hova mennetek, ha a szükség úgy hozza? Mennyit szoktak érte elkérni? Ti mit tartotok reális árnak egy nyilvános wc használatáért?

2014. ápr. 13. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A játszótéren is fontos volna, oda se tesznek soha.
2014. ápr. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nap vicce! :) Az egész városban nincs nyilvános WC, miért pont a kutyafuttatóban lenne? :) Úgy vannak vele, hogy akinek kell, az menjen haza! Amúgy kérdező, az ötlet jó! Ha te kompetens vagy a témában, akkor intézkedj!


Én egyébként a nyílvános WC-t köztisztasági okokból alapvetőnek tartanám, és az a véleményem, hogy az üzemeltetése közpénzből kellene történjen. Az utcán sétálva se kérnek tőlem pénzt se az utca tisztántartásáért se azért, hogy kidobhassam a használt papírzsepit a nyilvános szemetesbe. Tehát szerintem a reális ár a nyilvános WC használatáért nulla forint.

2014. ápr. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyiban vagyok kompetens, hogy a kutyafuttatót én nyitom magánterületen, önköltségen és bárki hozhatja a kutyáját játszani ingyen.A városunkba nincs önkormányzatilag kijelölt, elzárt terület a kutyások számára. A nyilvános wc annyiban nyilvános, hogy nem csak a személyzet tudná használni, hanem a vendégek is. A kérdésem az volt, volna e rá igény, mert magam is észrevettem, hogy a város nem nagyon foglalkozik e kérdéssel, ami kellemetlen, ha egy gyermekjátszóteret veszünk alapul.De a gyerekek, s annak szülei vannak olyan értékesek nekem, mint a kutyatulajdonosok. A szemetesek más kategóriába tartosnak. A flakonodat haza tudod vinni, ha nincs szemetes, de ha rád jön a szükség, bizony sok lehetőséged nincs.Jó esetbe eljutsz egy plázáig, vagy összecsinálod magad.Én a kutyások szemszögéből vártam a választ, mert érintettek, érdekel az álláspontjuk, az igényük.
2014. ápr. 13. 10:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt tudni kell h a legtöbb ember nem pénzzel jár kutyát sétáltatni. De a másik része meg ha nem fizetős, nagyon gyorsan az enyészeté lesz. És nem a wc-s néni féle kéne, hanem bedobós automatarendszer. És max egy 100as.
2014. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak abból indulok ki, hogy némelyik munkahelyen, aminél feltételezem, hogy kulturált emberek dolgoznak is vannak olyan dolgok, amitől elképedek. pl. vér, szar szétkenve, de maradjunk enyhébbnél pl.:WC mellé pisilnek. Azt ki takarítaná ki? Szóval ha vagy olyan jó és elkötelezett, hogy csinálsz ingyen egy futtatót, akkor ezzel ne foglalkozz. Szemetes legyen és esetleg zacskók, ahonnan el lehet venni és felesleges zacskókat lehet vinni.

Ha meg fizetős, akkor az ilyenek szabályokhoz vannak kötve, lehet kötelező is az illemhely. Ha meg csak a WC fizetős valószínű adózni is kell utána.

Viszont a játszóterek mellett lévő Wc sokkal hasznosabb lenne tényleg.

2014. ápr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hovarju ***** válasza:
100%

Szerintem hasznos dolog lenne. De mindenképp kéne valaki, aki felügyeli, hogy mindig tiszta legyen, legyen benne papír, és hogy ne rongálják meg.


Nálunk a játszótéren évekig volt toi toi wc. A szülök mégis a tér melletti bozótosba vitték a gyerekeket. :-(

2014. ápr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zsuzsabazsa ***** válasza:
Jó ötletnek tartom.
2014. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!