Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agresszív vizsla? Mi ez?

Agresszív vizsla? Mi ez?

Figyelt kérdés

Na szóval.

Tegnap lemegyek a futtatóra, minden rendben de egyszer egy kutya elkezd inni egy tálból (Beagle) erre egy vizsla egyszerűen odamegy és megfogja a hátát és elkezdi rázni.

A Beagle gazdája megfogja a vizsla nyakörvét felhúzza és a kutya elengedi és ledobja (nem magasról és nem is erősen) Erre a vizsla gazdája (60 fölötti néni) elkezdi simogatni és babusgatni a saját kutyáját aminek semmi baja. Ma meg a nő mindenkinek leegyszerűsíti a dolgot: A kutyám megfogta a kutyáját és erre az emberke megfogta felemelte és földhözbaszta. És a nő állítja hogy a kutyája nem harap.Meg hogy nem olyan

Most kinek van igaza? Mit kéne tenni?

+ a nő elmesélte a fiának akié a kutya (soha a büdös életben nem láttam még) és ő azt mondta :Majd én lejövök



2014. ápr. 2. 17:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
valaki fordítsa már le hogy most akkor ki kinek a micsodája, kicsodája
2014. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 sippara ***** válasza:
71%
Na ezt írd le még egyszer úgy, hogy fel lehessen fogni, ki kinek a kicsodája, és ki kinek mit mondott miről mikor...
2014. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
A Zsóti fő lesz hívva az biztos
2014. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Leírnád újra? :)
2014. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Húú én se bírom elolvasni:Na az a lényeg egy vizsla neki ment egy Beaglenek a Beagle csak ivott és a vizsla csak nekiment. A beagles amikor meglátta hogy ráncigálják a kutyáját megfogta a támadót felemelte és elengedte amikor elengette a kutyáját. a vizsla gazdája meg szerintem eltúlozza. Kinek van igaza?

Bocsi az eredeti kérdésért

2014. ápr. 2. 17:22
 6/19 A kérdező kommentje:
+ még a vizslásnak áll feljebb és ő babusgatja a támadót :) és fenyegetőzik
2014. ápr. 2. 17:24
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Aha, tisztul a kép. De még mindig nem értem hogy mit túloz el? Hogy elkezdte tutujgatni a kutyát vagy hogy a te kutyád meg akarta leckéztetni a vizslát?


Amúgy az ilyet el kell kerülni. Idős néniknek lehet magyarázni, mert úgyis a magáét hajtja. Ha meg komoly sérülést szerez a kutya, akkor állatorvosi leletet kell csináltatni és kifizettetni vele a kezelést.

2014. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
Tudod, a vessző nem hülyeség...
2014. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

7. köszönöm

eltúlozza a megfogást és az elengedést

ő azt mondja megragadta megszorította és földhözvágta

8.: okos gondolat lehet megdfogadom :)

2014. ápr. 2. 17:30
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem agresszív a vizsla, csak egész egyszerűen neveletlen és agyon van kényeztetve. Ennyi :D
2014. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!