Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá anyát, hogy...

Hogy vegyem rá anyát, hogy szobakutyám legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos apa anya és nagyi is tiltakozik az ellen, hogy kapjak egy kutyát bentre:( Szerintetek, hogy vegyem rá??
2009. dec. 22. 12:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen problémákkal sajnos én is küzdök! :(

és kezdem feladni, mert anyum nem engedi egyáltalán .. :S

ha a kutyuba nem akarnak beleegyezni semmiképpen sem, akkor egy cicát hátha megengednek:)

2009. dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát ez egy nagyon nehéz dolog! Nekem is ugyanez volt.Én leültettem mind a hármat és megígértem neki,hogy rendesen gondját viselem,napi 2x elviszem sétáltatni,összeszedem a kutyagumit a kertből,mindig friss vizet adok neki..Meg persze mutattam nekik képet a kutyáról amilyet szerettem volna.És így 3 óra mulva bele is mentek! Azóta mindent betartottam és a 2 éves spanim most is bent van a lakásban! Sok szerencsét,remélem beválik!
2009. dec. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Amúgy hány éves vagy? lehet a korod miatt nem engedik meg!


(előzö válaszoló)

15/L

2009. dec. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
hát ha van olyan ismerősöd, aki épp elutazik az ünnepekre, és kölcsönadja a kutyáját, hogy vigyázz rá, a szüleiddel megbeszélve,hogy szükség lenne a segítségetekre, vigyázhatnál a kutyusra pár napig és akkor talán a szüleid is látnák, hogy nem olyan rémes ez... persze csak akkor, ha a kölcsönkutya jólnevelt és garantáltan nem csinál galibát :)
2009. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszike :) de anya nem szereti a macskákat :(

Viszont jó ötlet lenne, ha én is megpróbálkoznék az ötlettel, hogy mindent betartanék és hátha benti kutyát kapnék :)

2009. dec. 22. 12:36
 6/19 A kérdező kommentje:
12: 34-nek: 13 éves vagyok, és már nagyon régóta próbálom anyáékat rávenni a dologra :S
2009. dec. 22. 12:38
 7/19 anonim ***** válasza:

Csak tartsd is be,nehogy csalódjanak benned a szüneid:)

Sok szerencsét!

15/L

2009. dec. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kell is a szerencse! Amúgy köszi :)
2009. dec. 22. 12:38
 9/19 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit! És szerinted képes leszel naponta mondjuk suli időben 6kor fellkelni,hogy elvidd sétálni? és nevelni? Mert ezek nagyon fontos tényezők és nagyon nehéz dolgok! A saját bőrömön tapasztalom! A kutya nem egy ruhadarab.Nem dobhatod el ha kinövöd és már nem tetszik! Ezt is figyelembe kell venned:)

15/L

2009. dec. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Régen, nyáriszünetben is mindig reggel 6-kor keltem megetetni a- kinti- kutyámat :)

De sajnos ő elpusztult :( :)

2009. dec. 22. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!