Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen konzervet adjak a...

Milyen konzervet adjak a yorkimnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 9 hónapos gyönyörű yorki fiúm van, nem extra pici, nem is óriás. Az etetéssel van a gondom. Nekem ezelőtt csak nagy kutyáim voltak/vannak..Spániel, am.staff, csaucsau, stb. Náluk egyáltalán nem volt gond az etetéssel, de itt van nekem ez az apróság, aki egyrészt hihetetlen válogatós, másrészt érzékeny.


Vázolom a dolgot. Száraztápok:

Amikor megvettük, kezdtük a Royal Canin Yorki kölyök táppal, amit utált.

Folytattuk a Hills Puppy Mini táppal, ez se jött be...

Most a Royal Canin Mini Sensible-t eszi, ez úgy ahogy elmegy neki, DE csak is konzervvel keverve természetesen.


Itt jönnek a gondok. Pedigree tápot eleve nem adhatok neki, mert epét hányik utána. Hills Puppy Chickent szereti, nincs is baja tőle, de szerintem túl unalmas egy idő után, elég száraz is. Most kipróbáltuk a Real Nature tápot, egyelőre nincs tőle baja... DE ha ez sem jön be, mire váltsunk? Milyen prémium konzervek vannak még?


A normális hangvételű válaszokat előre is köszönöm!


2009. dec. 22. 13:19
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat. esetleg lenne még egy kérdésem. ha a kutyusom feje ezüst szinű, és abban vannak szőke "melírok", akkor az hiba ugye? ő nem törzskönyves, nem is szaporítótól van, csak egy egyszerű családtól.


amugy standard marmagasságra, kg-ra (21cm és 3kg), a fülei fel állnak, a harapása tökéletes. nem akarom tenyészteni, de ritkán látok ilyen ezüst fejű yorkikat. :) nekem mondjuk jobban tetszik, mint az arany. :)

2009. dec. 22. 20:28
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hozzám írtál az előbb( milyen húsokat ehet egy yorki) :D Az enyém 6 hónapos (törzskönyves) és ő is kisfiú, ezüst színű a feje, igaz nincsenek benne "melírok" , szerintem nem feltétlenül hiba az hogy a tiednek van benne. Az enyém Royal Canin Mini Sensible-t eszik és nagyon szereti, ezenkívül imádja a házikosztot is. :)
2009. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
akkor ugyanazt a száraztápot eszik a mi kis ördögeink. Lekopogom, ez a Real Nature Vadnyúl-Pulyka-Ligetszépeolaj konzerv ízlik neki, és nem is hányt még... Szóval ez lehet beválik, de a Royal táp mellé fogok venni Orijant vagy Acanat, mindenki ajánlja, és tényleg minőséginek tűnik. :)
2009. dec. 22. 21:00
 14/29 A kérdező kommentje:

akit érdekel:


elindult Ubulka blogja! :D

2009. dec. 22. 22:06
 15/29 A kérdező kommentje:
2009. dec. 22. 22:06
 16/29 anonim ***** válasza:
a tápfutár.hu is jó, ott bármilyen értékű dolgot ingyen kihoznak.
2009. dec. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
53%
a blogodhoz: fajtAtiszta. Minden kutya fajtiszta. Ha nincs a kutyádnak törzskönyve akkor nem fajtatiszta.
2009. dec. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
És szaporítótól van(most mindegy,hogy egy családnál mondjuk egyszeri alomból született),mert tenyésztő nem ad ki tk nélkül kutyát.
2009. dec. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahogy nézem, nincs neki színhibája!

Nagyon aranyos!

Egy kicsit a fülékéje nagy, de lehet, hogy csak a nyírás miatt!

Tök jó a blog! :)

2009. dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

köszönöm a javítást. Az én meglátásomban a szaporító az, aki rengeteg szukát tart embertelen körülmények között, csak azért, hogy lefialjanak.

Szerintem egy olyan család, ahol egy kutya van,azaz a szuka, és az is azért szült, hogy legalább 1x szüljön, még nem szaporító. Azóta is tartom velük a kapcsolatot, többször találkoztunk is, nem terveznek több szülést neki.


A legjobb az volt, hogy az anyukája nem szereti a többi kutyát. Féltek is, hogy mi lesz, nehogy neki menjen a kutyusomnak. Csodák csodájára 6hónaposan is megismerte a kölykét az anyukája, mosdatta, játszottak. Nagyon aranyosak voltak.

2009. dec. 23. 14:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!