Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya vagy mopsz?

Kutya vagy mopsz?

Figyelt kérdés
Ti a mopszokat mennyire tekintitek kutyának? - Ez a kérdés. Bármiféle választ elfogadok, és felpontozom, ha normális.
2014. ápr. 19. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Ugyanannyira, mint egy német juhászkutyát.

Volt mopszunk, és nagyon belevaló, karakán kis jószág volt.

2014. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 zsuzsabazsa ***** válasza:
88%
Annyira, mint a többi kis testűt. Azok is kutyák.
2014. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Annyira tartom kutyának, amennyire kutya, mert hogy kutya. Elég fura ez a kérdés... Mondjuk soha nem tartanék, de ez egy másik dolog.
2014. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
A mopszok jó arcok, tök normális vagány kiskutyák. Általában akik nem tekintik kutyának az ilyen kicsi kutyákat, azok a saját gazdáik, és elsősorban a yorkik meg a csivavák szoktak ennek áldozatul esni, a mopszos gazdákkal csak annyi bajom van, hogy brutálisan el tudják hízlalni szegény állatokat.
2014. ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Kutya, mint a többi. Kistestű, szóval én nem tartanék, de ha látok szívesen megsimogatom. Kicsit olyan, mint egy karikatúra, de aranyos.
2014. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

szerintem a mopsz is ugyanolyan mint egy uszkár, yorkshire terrier, puli... bár az tény hogy nekem a nyomott arcú kutyák nem jönnek be :D de ha valakinek ez bejön :D és a kérdésedre válaszolva : átlagosan tekintem kutyának :D

nekem ha azt mondod kutya akkor rögtön a beagle jut eszembe :D nem tudom miért talán mert olyan átlagos :D

2014. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok. :) Az enyém egyáltalán nem dagi, de az gazi mopsz. De sokat fújnak rá, pedig BH2 vizsgás, stb.
2014. ápr. 19. 14:26
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Csak azok fújolnak a kistestűekre, akik szerint csak arra jók, hogy ez ember a hóna alá csapja őket, de ezzel csak magukat minősítik. A kistestűek is képesek mindenre, amire a nagytestűek. Szerintem büszke lehetsz a kutyádra.


Én egyébként nagyon bírom a mopszokat, nem ismerek sokat, de valahogy nem tud az ember szomorú lenni, ha egy mopsz van a közelében. :)

2014. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem épp a szívem csücske, de ha másnak ez tetszik akkor elfogadom. Sajnálom szegényeket a betegségeik miatt, de nem én tehetek róla.
2014. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mikor még nem kattintottam rá a kérdésedre egybeől arra gondoltam, hogy mi a különbség? A mopsz is egy kutyafajta, szóval ja kutya :D

Először már azt hittem azt akarod kérdezni, hogy kutyát vagy mopszot vegyél de nem igazán értettem :D Kutya és kész pont annyira mint egy husky pl.. vagy lehetne akármilyen fajtát írni! :)

2014. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!