Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Levihetem pár percre a ház...

Levihetem pár percre a ház elé a kiskutyámat? ( 6hetes )

Figyelt kérdés

Bolognese 6hetes kiskutyám van, panelben tartom, naponta lelehet vinni pár percre? vagy még tartsam lakásban?

Ha lehet vinni napi 3x lehetséges? vagy ha nem akkor hány hetesen?

Tegnap lent volt, lehet belőle gondja?



2014. ápr. 20. 09:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
Ember még nálad sem lehetne csak 8 hetes kortól naná hogy nem majd ha az összes oltása megvan!
2014. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
40%
Lehet csak gondolom a szaporító akitől megvetted max 50.000ft-ért nem mondta el. Ha az összes oltása megvan le lehet vinni. Addig pelenka vagy újság papír.
2014. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%
minimum 8-hetes koráig az anyjával kellene lennie, nemtudom honnan szerezted ezt a kölyköt, egy rendes tenyésztő még oda se adta volna :/ am igen, ha csak megvan az összes oltása, addig ink vigyázz rá, és takaríts utána
2014. ápr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%

Hat hetes bolognese kutyus. Kitalálom: egy netes hirdetésnél találtál rá.

Ebből baj lehet... nem lehetne nálad, ugyanis a törvény előírja, hogy csak 8 hetes kortól válaszható le az anyjáról.

2014. ápr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
60%
Ja és pelenkával ne próbálkozz, mert az életben nem szoktatod le róla. Maximum a földre tehető változattal, de az újságpapír még mindig jobb. És jól írják előttem, akkor vihető le, ha minden oltását megkapta, nagyjából 10 hetes korában.
2014. ápr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Én ezt nem tudtam, de köszönöm h megírtátok.

Kedden elakartam vinni orvoshoz, hogy minden rendben van-e vele. Az első oltását megkapta és ultrahang vizsgálata megvolt. Nagyon jó kedélyű. Kit büntethetnek meg érte? így ne is vigyem el akkor az orvoshoz?

2014. ápr. 20. 10:04
 7/34 A kérdező kommentje:
földre ragasztható újságpapír van.
2014. ápr. 20. 10:05
 8/34 A kérdező kommentje:
vagyis pelenka bocsi
2014. ápr. 20. 10:05
 9/34 anonim ***** válasza:
Ultrahang? Minek?
2014. ápr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 sippara ***** válasza:
92%
Ultrahang vizsgálata? Izé... te láttál már kutyát ezt megelőzően? Készültél bárhogyan ennek az ÉLŐLÉNYNEK a fogadására azon kívül, hogy rákerestél expresszen és felhívtad a szaporítóját? Van fogalmad róla, mivel kéne etetni, melyik az eleje, meddig él, mit is kéne csinálni vele? Bár gondolom, a gyereknevelésnek, -táplálásnak is ráérsz majd utánanézni a kórházból hazafelé a kocsiban...
2014. ápr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!