Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másfél éves csivava (lány)...

Másfél éves csivava (lány) kaphat Pick sertés párizsit, vagy csak a kutyakonzervet, ill. parizert?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy allergiás-e az embereknek készült parizerre? Valaki tud adni tanácsot? Köszi!

2014. ápr. 21. 21:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, a csivava nem egy érzékeny fajta. Nem feltétlenül lesz allergiás, ettől kár rettegni. Ennyi erővel mi is retteghetünk, hogy pl. vajon a következő pohár tejtől intoleranciánk lesz és befulladunk vagy kivörösödünk tőle? Kár paranoiáskodni ilyen dolgon, a a kutyád nem minőségi kaját eszik, és párizsivel akarod etetni, inkább ezen változtass és sok kellemetlenséget elkerülhetsz. Adj neki normális tápot.

Én aktív kiállítóként azt mondom, jobbat nem tudsz tenni a kutyáddal, mint a következő tápok etetése:

-Royal Canin Small vagy XSmall. (ha a Royal erősnek számít, a kutya feltelítődik vele, én mindig áttérek a Eukanubára)

-Eukanuba

-Select Gold

Valamint táplálék kiegészítőnek immunovetet adok.

Magas a vitamin tartalmuk, jó kondíciót és szép szőrt eredményeznek.

Aki csivavát vesz, annak a kiskutya vásárlásánál is mélyre kell nyúlni...aztán élete végéig is. És ez ráhúzható minden fajtára! Ha magadra igényes vagy, akkor légy igényes a kutyádra is!

2014. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nép butítás, hogy az olcsóbb táp az "olcsóbb". Nézd meg a tápod adagolási útmutatóját és utána nézd meg egy prémium táp adagolási táblázatát akkor majd rájösz, hogy árban ugyanott vagy csak nem mocsokkal eteted a kutyád. Egy olcsó tápból sokkal többet kell adnod a kutyának mint a prémium tápból. A csivava nem eszik sokat, nyugodtan megteheted azt, hogy gabona mentes táppal eteted. PL: real nature, natural and delicious. Én az utóbbi gabona mentesével etetek. Valaki orvosra költ és valaki tápra. Egyébként a kutyád tenyésztőjével beszéltél ez ügyben?
2014. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Utolsóval tökre egyet értek!
2014. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Lehet, hogy butának fogtok nézni, de sajnos nem tenyésztőtől vettem borsos áron, hanem apróhirdetésben magánszemélytől fél éve. Ő azt mondta, hogy semmilyen allergiája nem volt. Egyébként igazatok van, azóta már gyűjtök a drágább tápra!

2014. ápr. 25. 19:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!